ARHĪVS

SEMINĀRU CIKLS NO 2022.GADA

6., 7., 8. MAIJA!

ATVESEĻOŠANĀS METODES JSJ (JIN SHIN JYUTSU)

(DZIN ŠIN DŽITSU) APMĀCĪBU SEMINĀRU CIKLS

SIA RAKURSI organizē starptautiski atzītas un sertificētas atveseļošanās metodes JSJ (Jin Shin Jyutsu (džin šin džitsu)) semināru ciklu. Ziņas par šo ķermeņa atveseļošanās metodi atrodamas trīs tūkstošus gadu senā pagātnē Japānā.


Semināru ciklu vadīs sertificēta praktiķe Inguna Balgalve

JSJ ir terapijas metode, kur ar rokām aktivizējot noteiktus punktus konkrētā secībā uz cilvēka ķermeņa, tiek iekustināta enerģija, kas plūst no ķermenī esošajiem enerģijas centriem uz konkrētām orgānu sistēmām, palīdzot tam atveseļoties un atjaunoties. Metodes pamatā ir izmantoti ķermenī esošie aktīvie punkti, kurus izmanto arī tādās praksēs kā adatu terapijā, akupunktūrā, akupresūrā, osteopātijā.

Šī terapijas metode ir lielisks papildinājums to cilvēku zināšanām, kas jau nodarbojas ar fizioterapiju, akupunktūru, masāžām, pirts lietām un dziedināšanu. Metodi var apgūt arī ikviens, kas vēlas to izmantot pašdziedināšanai vai arī ģimenes vajadzībām.


Semināru cikls ilgs 6 mēnešus, vienu reizi mēnesī 3 dienas pēc kārtas ( t.i., viena nedēļas nogale - piektdien, sestdien un svētdien no plkst. 9:30 līdz 18:00). Katra diena sastāvēs no 3 teorijas daļām, 3 prakses daļām, 2 maziem pārtraukumiem un 1h pusdienas pārtraukuma.

Katru dienu katrs no kursu apmeklētājiem saņems vienu dziedinošo sesiju, lai var pārliecināties par metodes efektivitāti.

Pēc kursu beigšanas tiek saņemts apliecinājuma sertifikāts par zināšanu apguvi 176 akadēmisko stundu apjomā.

Samaksa: Viena mēneša nodarbību maksa (22 h) ir 180.00 EUR

Maksā ietilpst visi izdales materiāli.
Kursu noslēgumā tiek izsniegts apliecinājuma sertifikāts par teorētisko un praktisko zināšanu apguvi 176 akadēmisko stundu apjomā.


Apmācības notiks nelielā grupā (līdz 8 cilvēkiem), tāpēc, lūgums pieteikties savlaicīgi.


Norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā, vai onlainā - atkarībā no pastāvošajiem noteikumiem.

Nodarbību sākums: 6., 7., 8. maijā.

Turpmākais grafiks: 3., 4., 5. jūnijā;

                                    8., 9., 10. jūlijā;

                                    5., 6., 7. augustā;

                                    9., 10., 11. septembrī;

                                    7., 8., 9. oktobrī.


VAKARA UN RĪTA GRUPAS RIETUMU KLASISKAJĀ NUMEROLOĢIJĀ

2021. 2022. MĀCĪBU GADĀ

Priekšzināšanas numeroloģijā nav nepieciešamas

Piedāvājam apgūt “Interešu un pieaugušo neformālās izglītības” licencētu numeroloģijas programmu “Cilvēka psiholoģiskais portrets skaitļu valodā” 96 akadēmisko stundu apjomā. LICENCE NR. DIKS-20-408-ail, skatīt šeit:
Licence

Vai zinājāt, ka ”ψυχή, psychē tulkojumā no grieķu valodas nozīmē dvēsele? Psiholoģija nav nekas cits kā mācība par dvēseli! Mēs šo mācību jums piedāvājam apgūt universālajā skaitļu valodā. Skaitļi palīdz izzināt sevi, savus dvēseles uzdevumus, savus resursus, kā arī izprast līdzcilvēkus, lai veiksmīgāk ar tiem komunicētu.

Pēc kursa apguves jūs spēsiet:

- nolasīt dzimšanas datos iekodēto informāciju, lai izzinātu savu un līdzcilvēku raksturu, rīcību un tās motivāciju;

- apzināt savus resursus, talantus, spējas, "klupšanas akmeņus", uzlabot attiecības ar apkārtējiem, ko sniegs izpratne un zināšanas;

- uzzināt, kā mūs redz līdzcilvēki, kādu iespaidu mēs par sevi radām;

- plānot laiku atbilstoši pastāvošajiem dabas ritmiem, lai veiksmīgāk īstenotu savus nodomus.

Ar kursa programmu var iepazīties šeit:
Programma

Kursi notiks vai nu klātienē, vai tiešsaistē, visiem dalībniekiem būs pieejams ieraksts personīgajai lietošanai.

1. Piedāvājam iespēju mācīties numeroloģiju otrdienu vakaros, 2 reizes mēnesī (novembrī, martā un maijā - 3 reizes, lai nodarbības pabeigtu jūnijā), no 18:00 – 21:00, kopējais nodarbību skaits ir 24, maksa par vienu nodarbību ir 25 eiro. (Saskaņā ar LICENCI NR. DIKS-20-408, par samaksāto summu ir iespējams iesniegt nodokļu deklarāciju un atgūt IIN).

2. Piedāvājam iespēju mācīties numeroloģiju piektdienu rītos, 2 reizes mēnesī, no 10:00 – 14:00, kopējais nodarbību skaits ir 18, maksa par vienu nodarbību ir 32,50 eiro (65 eiro par mēnesi) (Saskaņā ar LICENCI NR. DIKS-20-408, par samaksāto summu ir iespējams iesniegt nodokļu deklarāciju un atgūt IIN).

Lektores: Vineta Riekstiņa, Inguna Balgalve (atsevišķas tēmas)

NODARBĪBU DATUMI:

OTRDIENU VAKAROS
18:00 – 21:00
PIEKTDIENU RĪTOS:
10:00 – 14:00
31. augusts –
ievada nodarbība par kursu,
BEZ MAKSAS
7., 21. septembris
5.,12., 26. oktobris
9., 23. novembris
7, 14. decembris
4., 18. janvāris
1., 15. februāris
1., 15., 29. marts
5., 19. aprīlis
3., 17., 31. maijs
7., 14. jūnijs
20. augusts –
ievada nodarbība par kursu,
BEZ MAKSAS
3., 17. septembris
1., 15. oktobris
5. 26. novembris
3., 17. decembris
7., 21. janvāris
4., 18. februāris
4., 18. marts
5., 19. aprīlis
6. maijs


Padziļinātā numeroloģijas mācību programma

2021./2022. mācību gadā

(Ir nepieciešamas priekšzināšanas numeroloģijā)

1. nodarbība - 15.09.2020. - Īss numeroloģijas matricas analīzes atkārtojums (piemēra izskatīšana).

Tā kā ir iespēja apgūt numeroloģijas pamatus pie vairākiem pasniedzējiem, tad pirmajā nodarbībā vēlreiz atkārtosim pamatprincipus, kā veidojas cilvēka raksturs, tā pamatiezīmes un klupšanas akmeņi. Sīkāk izanalizēsim, kur ņemt enerģiju, lai mazinātu spriedzi, ko matricā rada tukšās rūtiņas.

2. un 3. nodarbība, 1.daļa - 29.09.2020. - Individuālā DNS koda aprēķināšana. DNS matricas lasīšana.

Šajā nodarbībā izveidosim katrs savu individuālo 3 ciparu kodu katrai dienai. Tas ļauj redzēt, pēc kāda principa un cik bieži cilvēkam ir iespēja nonākt vienā un tajā pašā situācijā. Kad ir labvēlīgās dienas, neitrālās un spriedzes dienas, lai plānotu konkrētu pasākumu.

2.daļa - 13.10.2020. - Individuālā DNS koda aprēķināšana. DNS matricas lasīšana.

Turpinājums 29.09. nodarbībai. Izskatīsim konkrētus piemērus, kad labāk plānot līgumu parakstīšanu, darba maiņu vai jauna darba (biznesa) uzsākšanu u.tml.

4. un 5. nodarbība, 1. un 2. daļa - 27.10.2020. un 10.11.2020. - Dzīves grafiki:

      1) Triju posmu grafiks;

Triju posmu grafiks attēlo to, kā mainīsies cilvēka intereses dzīves (viena cikla) laikā (cikla garums 84 gadi).

      2) Virsotnes (atkārtojums - kopsavilkums);

“Dzīves virsotnes”- pats nosaukums jau vēsta, ka runāsim par laika periodiem, kad iespējams veikt ko nozīmīgu ilgtermiņā. Izanalizēsim, kā veidojas cilvēka dzīves scenārijs, enerģijas virsotnēm nomainot vienai otru.

      3) Pārbaudījumi (atkārtojums - kopsavilkums);

Noskaidrosim, kādus pārbaudījumus dzīve mums attiecīgajos dzīves posmos ir sagatavojusi un kā ar to sadzīvot. Noteiksim, kurā laikā labāk neko neuzsākt un kad jābūt piesardzīgiem, jo situācija ārēju apstākļu ietekmē pēkšņi var izmainīties un iecerētie plāni sabrukt kā kāršu namiņš.

      4) Enerģijas un resursu līkne;

Katrs cilvēks izjūt enerģijas kāpuma un krituma brīžus savā dzīvē. Noskaidrosim principus, kā cilvēkā darbojas dabas iebūvētais pulkstenis 1, 7 un 12 gadu ciklā.

      5) Veiksmes klātesamības līkne;

Katram cilvēkam ir iespēja izbaudīt to prieka sajūtu, kad dzīvē veicas. Aprēķinot dzīves veiksmīgākos posmus, noteiksim arī dzīves sfēru, kurā cilvēkam ir vislielākais potenciāls savu mērķu realizēšanai.

      6) Dzīves kvalitātes līkne.

Dzīves kvalitātes līkne ir saistīta ar to sajūtu, ko mēs saucam par komforta līmeni. Vieniem ir augstākas prasības pret sevi un dzīvi, tāpēc viņi grib no tās saņemt arvien vairāk, savukārt, citi ir pateicīgi par to, kas viņiem ir . Šajā nodarbībā noskaidrosim, kā noteikt savu komforta līmeni un ko vēlamies iegūt no dzīves.

6. nodarbība - 24.11.2020. - Mēness cikli cilvēka dzīvē, to ietekme ("Progresīvais Mēness").

Mēness astroloģijā simbolizē Dvēseli un ar to saistītos procesus. Numeroloģijā viens Dvēseles pilnveidošanās cikls ilgst 27 (3x9) gadus. Iemācīsimies izprast likumsakarības starp notikumiem cilvēka dzīvē un viņa psihoemocionālo stāvokli konkrētajā dzīves gadā.

7. nodarbība - 08.12.2020. - Mēness dienu nozīme, to ietekme ikdienā. Individuālās Mēness dienas.

Mēness ietekmē cilvēka zemapziņā esošās programmas, kuras tiek aktivizētas dzimšanas brīdī un konkrētās dienās. Šajā nodarbībā mācīsimies izprast Mēness ietekmi uz raksturu un veselību.

8. nodarbība - 15.12.2020. - Saules dienas. Individuālās Saules dienas.

Saules gads ir viens pilns aplis jeb 360 grādi, kas, savukārt, sadalās 12 Saules cikla mēnešos, kur katrā ir 30 dienas + 5 vai 6 dienas 13. Mēnesī, pirms sākas jauns Saules gada cikls. Šajā nodarbībā noskaidrosim katrs savu individuālo Saules mēnesi un dienu, un to ietekmi uz mūsu dzīvi.

9. nodarbība - 05.01.2021. - Kodi labklājības un veiksmes piesaistīšanai.

Dabā viss ir enerģijas vibrācija. Arī katram ciparam, tāpat kā notij, ir sava vibrācija vai skanējums. Ne velti mūsu tautasdziesmās un arī Bībelē ir pieminēti konkrēti cipari un skaitļi. Nodarbībā noteiksim, kuriem jau no dzimšanas ir doti šie veiksmes kodi, un kuriem tie ir jāievieš savā ikdienā.

10. nodarbība - 19.01.2021. - Zelta griezums jeb Fibonači skaitlis.

Par Zelta griezumu sauc izmēru proporciju, kas ir harmoniska, un uz to skatoties rodas patīkamas emocijas. Nodarbībā runāsim kā Zelta griezuma formulu izmantot praktiski ikdienā un komfortablas vides veidošanai.  Noteiksim dzīves labvēlīgos gadus, izmantojot Fibonači skaitli.

11. nodarbība - 02.02.2021. - Karma (pagātnes kods). Dvēseļu radinieki. Inkarnācijas uzdevumi.

Ir cilvēki, kuri mūs pievelk ar kādu neizskaidrojamu spēku. Ar prātu, racionāli domājot, mēs nevaram atrast tam izskaidrojumu. Tas ir tāpēc, ka pastāv Dvēseļu radniecība. Kad satiekam cilvēku, ar kuru esam no vienas dvēseļu grupas, mūsos rodas šī dīvainā, nesaprotamā sajūta. Par to, kā noteikt savas Dvēseles radinieku, atbildes mēģināsim rast šajā seminārā.

12. nodarbība, 1. daļa - 16.02.2021. - Paplašinātais kvadrāts Pitagora sistēmā (12 rūtiņas).

Numeroloģijā parasti izmanto nepaplašināto jeb vienkāršo kvadrātu, kurš sastāv no 9 rūtiņām un informācijas nolasīšanai izmanto ciparus no 1-9. Pastāv arī 12 rūtiņu kvadrāts, kas tiek tulkots pēc 12 zodiaka zvaigznāju principa. Turpmākajās 2 nodarbībās iepazīsimies ar 12 rūtiņu Pitagora kvadrātu.

13. nodarbība, 2. daļa - 02.03.2021. - Ciparu astroloģiskā nozīme. (Paplašinātais kvadrāts Pitagora sistēmā - turpinājums).

Šajā nodarbībā salīdzināsim, kas ir kopīgs un kas atšķirīgs, izmantojot vienkāršo un paplašināto Pitagora kvadrātu.

14. nodarbība - 16.03.2021. - Dzimšanas dati un veselība.

Jau tūkstoti gadu atpakaļ cilvēkiem bija zināms, ka dzimšanas datos ir ierakstītas cilvēka veselības stāvokļa vājās vietas un slimības rašanās cēloņi. Šajā seminārā runāsim par to, kam ir jāpievērš uzmanība un no kā jācenšas izvairīties, lai ilgstoši saglabātu labu veselību.

15. nodarbība, 1. daļa - 30.03.2021 - Sabīniešu simboli.

Sabīniešu simboli ir sistēma, kur katrai gada dienai ir sava nozīme, kas sevī ietver gan veiksmīgu izdevību, gan riska faktoru. Starp gada dienām ir savstarpējas likumsakarības. Tās tad arī noskaidrosim, iepazīstoties ar šo sistēmu divās nodarbībās.  

16. nodarbība, 2. daļa - 13.04.2021 - Sabīniešu simboli.

Šī nodarbība ir iepriekšējās, 1. daļas, turpinājums, kurā turpināsim atklāt Sabīniešu simbolu noslēmumus, kā arī pētīt likumsakarības un kā to visu var pielietot.

17. nodarbība - 27.04.2021. - Taro numeroloģijas principi.

Taro ir simbolu sistēma, kur katrs simbols satur informāciju par konkrētu darbību, kuru savirknējot, veidojas vēstījums. Taro izmanto ciparus kā simbolus, ar kuru palīdzību var nolasīt cilvēka rakstura iezīmes un notikumu gaitu. Šajā nodarbībā iepazīsimies ar cilvēka rakstura iezīmēm, izmantojot Taro sistēmu.

18. nodarbība - 11.05.2021. - Dzimtas uzdevuma noteikšana Pitagora numeroloģijā.

Katram mums interesē, kādas rakstura īpašības mēs esam mantojuši no saviem vecākiem un kādas piemīt mums pašiem. Šajā nodarbībā ielūkosimies sistēmā, kas runā par dzimtas enerģiju likumsakarībām un noskaidrosim, ko esam mantojuši pa tēva un ko - pa mātes dzimtas līniju.

19. nodarbība - 25.05.2021. - Dzimšanas dati kāršu kavā. Psiholoģiskais portrets.

Agrāk okulto zināšanu glabātāji parastās spēļu kārtis izmantoja, lai ar simbolu palīdzību nodotu vēstījumu, kas nebija svešiem jāzina. Parastajiem cilvēkiem tās bija kārtis izklaidei, un viņi pat nenojauta to slēpto nozīmi. Šajā nodarbībā iepazīsimies ar spēļu kāršu ezotērisko nozīmi.

20. nodarbība - 01.06.2021. - Ciparu pielietojums dažādos rituālos.

Mūsu tautas tradīciju kultūras mantojumā bieži sastopamies ar ciparu pielietojumu dažādos rituālos. Kāpēc tika izmantoti cipari un kāda ir to nozīme - noskaidrosim semināra laikā.

21. nodarbība - 15.06.2021. - Tava vieta jaunajā laikmetā, jeb kā izmainās dzimšanas datu matrica, mainoties tūkstošgadei.

Mainoties gadu simtam un arī tūkstošgadei, mainās ne tikai ciparu kombinācijas, bet arī Zemes vibrācijas intensitāte. Par to, kādu iespaidu tas atstāj uz mums, mūsu domāšanu un paradumiem, noskaidrosim semināra laikā.

 

JAUNAS GRUPAS RIETUMU KLASISKAJĀ NUMEROLOĢIJĀ NO 2021. GADA JANVĀRA!

Piedāvājam apgūt “Interešu un pieaugušo neformālās izglītības” licencētu numeroloģijas programmu “Cilvēka psiholoģiskais portrets skaitļu valodā” 96 akadēmisko stundu apjomā. LICENCE NR. DIKS-20-408-ail.

Vai zinājāt, ka ”ψυχή, psychē tulkojumā no grieķu valodas nozīmē dvēsele? Psiholoģija nav nekas cits kā mācība par dvēseli! Mēs šo mācību jums piedāvājam apgūt universālajā skaitļu valodā. Skaitļi palīdz izzināt sevi, savus dvēseles uzdevumus, savus resursus, kā arī izprast līdzcilvēkus, lai veiksmīgāk ar tiem komunicētu.

Pēc kursa apguves jūs spēsiet:

- nolasīt dzimšanas datos iekodēto informāciju, lai izzinātu savu un līdzcilvēku raksturu, rīcību un tās motivāciju;

- apzināt savus resursus, talantus, spējas, "klupšanas akmeņus", uzlabot attiecības ar apkārtējiem, ko sniegs izpratne un zināšanas;

- uzzināt, kā mūs redz līdzcilvēki, kādu iespaidu mēs par sevi radām;

- plānot laiku atbilstoši pastāvošajiem dabas ritmiem, lai veiksmīgāk īstenotu savus nodomus.


Kursi notiks tiešsaistē, slēgtā FB grupā, būs pieejams ieraksts. Lietojam arī citas platformas (piemēram, Zoom). Tiklīdz kā būs iespējams, nodarbības varēs apmeklēt arī klātienē, tie, kas gribēs, varēs turpināt mācīties attālināti.


Piedāvājam iespēju mācīties numeroloģiju vai nu trešdienu vakaros, 3 reizes mēnesī, no 18:00 – 21:00, kopējais nodarbību skaits ir 24, maksa par vienu nodarbību ir 25 eiro (75 eiro par mēnesi) (Saskaņā ar LICENCI NR. DIKS-20-408, par samaksāto summu ir iespējams iesniegt nodokļu deklarāciju un atgūt IIN).

Lektore: Inguna Balgalve

Vai arī piedāvājam iespēju mācīties numeroloģiju sestdienā, 1 reizi mēnesī, no 10:00 – 16:00, kopējais nodarbību skaits ir 12, maksa par vienu nodarbību ir 50 eiro (50 eiro par mēnesi) (Saskaņā ar LICENCI NR. DIKS-20-408, par samaksāto summu ir iespējams iesniegt nodokļu deklarāciju un atgūt IIN).

Lektore: Vineta Riekstiņa

Trešdienas vakaru nodarbību datumi:
(Lektore: Inguna Balgalve)
Sestdienu nodarbību datumi:
(Lektore: Vineta Riekstiņa)
13., 20., 27. janvāris
10., 17., 24. februāris
10., 17., 24. marts
07., 14., 21. aprīlis
05., 12., 19. maijs02., 09., 16. jūnijs
Turpmākie datumi tiks saskaņoti pēc grupas nokomplektēšanās.
27. februāris
13. marts
10. aprīlis
08. maijs
05. jūnijs
10. jūlijs
14. augusts
Turpmākie datumi tiks saskaņoti pēc grupas nokomplektēšanās. Vienojoties ar grupu, datumi var tikt mainīti.


Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpa (kad būs iespējamas klātienes tikšanās)

Pieteikšanās un informācija:

[email protected]

+371 26489299

Joprojām notiek:

Numeroloģijas kursi cilvēkiem BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM “Cilvēka psiholoģiskais portrets skaitļu valodā”, vakara grupa.

Cilvēks – tā ir mīkla, ko atminēt mācāmies visas dzīves garumā. To var palīdzēt atslēga, ko atklāj skaitļu pasaule. Skaitļi – tas ir konkrētas enerģijas, informācijas pieraksta veids. To iemācoties izlasīt, mēs labāk izprotam paši sevi un arī apkārtējos – ģimenes locekļus, draugus, kolēģus.

Ar skaitļu palīdzību ir iespējams labāk izprast dažādu dzīves norišu likumsakarības, piemēram, kad plānojām atvaļinājumu, gribējām ceļot, izklaidēties, bet tad, kad tas pienāk, noskaņojums jau ir izmainījies un labāk gribētos vienkārši pabūt mājās...

Nodarbības vadīs: Inguna Balgalve & Vineta Riekstiņa.

Norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā.

Norises laiks: Ceturtdienu vakaros, plkst. 18:00 – 21:00. Pirmā bezmaksas iepazīšanās nodarbība 20. augustā, pārējais nodarbību grafiks skatāms zemāk.

Kopējais nodarbību skaits: 24, kas ir 96 akadēmiskās stundas.

Maksa par nodarbībām ir 50 eiro par katrām divām nodarbībām. Apmaksas datumi tiks precizēti.

Nodarbību grafiks:

Septembrī - 03., 10., 24.;

Oktobrī - 08., 22.;

Novembrī - 05., 12., 26.;

Decembrī - 10., 17.;

Janvārī - 14., 28.;

Februārī - 11., 25.;

Martā - 04., 18.;

Aprīlī - 01., 15., 29.;

Maijā - 06., 20.;

Jūnijā - 03., 10.

Pieteikšanās obligāta, rakstot, sūtot ziņu vai zvanot: [email protected]; 26489299

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Numeroloģijas kursi cilvēkiem BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM “Cilvēka psiholoģiskais portrets skaitļu valodā”, rīta grupa.

Cilvēks – tā ir mīkla, ko atminēt mācāmies visas dzīves garumā. To var palīdzēt atslēga, ko atklāj skaitļu pasaule. Skaitļi – tas ir konkrētas enerģijas, informācijas pieraksta veids. To iemācoties izlasīt, mēs labāk izprotam paši sevi un arī apkārtējos – ģimenes locekļus, draugus, kolēģus.

Ar skaitļu palīdzību ir iespējams labāk izprast dažādu dzīves norišu likumsakarības, piemēram, kad plānojām atvaļinājumu, gribējām ceļot, izklaidēties, bet tad, kad tas pienāk, noskaņojums jau ir izmainījies un labāk gribētos vienkārši pabūt mājās...

Nodarbības vadīs: Inguna Balgalve & Vineta Riekstiņa.

Norises laiks: Piektdienu rītos, plkst. 10:00 – 14:00. Pirmā bezmaksas iepazīšanās nodarbība 21. augustā plkst. 10:00-13:00, pārējais nodarbību grafiks skatāms zemāk.

Norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā.

Kopējais nodarbību skaits: 18, kas ir 96 akadēmiskās stundas.

Maksa par nodarbībām ir 65 eiro par katrām divām nodarbībām. Apmaksas datumi tiks precizēti.

Nodarbību grafiks:

Septembrī - 11., 25.;

Oktobrī - 09., 23.;

Novembrī - 13., 27.;

Decembrī - 11., 18.;

Janvārī - 15., 29.;

Februārī - 12., 26.;

Martā - 05., 19.;

Aprīlī - 16., 30.;

Maijā - 07., 21.

Pieteikšanās obligāta, rakstot, sūtot ziņu vai zvanot: [email protected]; 26489299

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Padziļināts numeroloģijas semināru kurss cilvēkiem AR PRIEKŠZINĀŠANĀM “Numeroloģijas metodes konkrētu dzīves situāciju risināšanai”.

Nodarbības vadīs: Inguna Balgalve

Ir nepieciešamas priekšzināšanas numeroloģijā.

Dalības maksa: 25 eiro par katru nodarbību.

Norises laiks: Divas reizes mēnesī, otrdienās, plkst. 18:00 – 21:00

Norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā.

Kopējais nodarbību skaits: 21, kas ir 84 akadēmiskās stundas.

Nodarbību grafiks:

Septembrī - 15.; 29.;

Oktobrī - 13., 27.;

Novembrī - 10., 24.;

Decembrī - 08., 15.;

Janvārī - 05., 19.;

Februārī - 02., 16.;

Martā – 02., 16., 30.;

Aprīlī - 13., 27.;

Maijā - 11., 25.;

Jūnijā - 01., 15.

Pieteikšanās obligāta, rakstot, sūtot ziņu vai zvanot: [email protected]; 26489299

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ATVESEĻOŠANĀS METODES JSJ (JIN SHIN JYUTSU)

(DZIN ŠIN DŽITSU) APMĀCĪBU KURSI

SIA RAKURSI organizē starptautiski atzītas un sertificētas atveseļošanās metodes JSJ (Jin Shin Jyutsu (džin šin džitsu)) kursus. Ziņas par šo ķermeņa atveseļošanās metodi atrodamas 3 tūkstošus senā pagātnē Japānā.


Kursus vadīs sertificēta praktiķe Inguna Balgalve

JSJ ir terapijas metode, kur ar rokām aktivizējot noteiktus punktus konkrētā secībā uz cilvēka ķermeņa, tiek iekustināta enerģija, kas plūst no ķermenī esošajiem enerģijas centriem uz konkrētām orgānu sistēmām, palīdzot tam atveseļoties un atjaunoties. Metodes pamatā ir izmantoti ķermenī esošie aktīvie punkti, kurus izmanto arī tādās praksēs kā adatu terapijā, akupunktūrā, akupresūrā, osteopātijā.

Šī terapijas metode ir lielisks papildinājums to cilvēku zināšanām, kas jau nodarbojas ar fizioterapiju, akupunktūru, masāžām, pirts lietām un dziedināšanu. Metodi var apgūt arī ikviens, kas vēlas to izmantot pašdziedināšanai vai arī ģimenes vajadzībām.


Kursi ilgs 6 mēnešus vienu reizi 3 dienas mēnesī ( t.i., viena nedēļas nogale - piektdien, sestdien un svētdien no plkst. 9:00 līdz 18:00) Katra diena sastāvēs no 3 teorijas daļām, 3 prakses daļām, 2 maziem pārtraukumiem un 1h pusdienas pārtraukuma.

Katru dienu katrs no kursu apmeklētājiem saņems vienu dziedinošo sesiju, lai var pārliecināties par metodes efektivitāti.

Samaksa: Viena mēneša nodarbību maksa (24 h) ir 180.00 EUR

Maksā ietilpst visi izdales materiāli.
Kursu noslēgumā būs iespēja saņemt ne tikai unikālas zināšanas, bet arī apliecību par licencētas pieaugušo interešu izglītības programmas apguvi.

Apmācības notiks nelielā grupā (līdz 10 cilvēkiem), tāpēc, lūgums pieteikties savlaicīgi.

plkst. 18:00 – 21:00

Norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā.

Nodarbību sākums: 4., 5., 6. septembrī.

Turpmākais grafiks: 2., 3., 4. oktobrī;

                                    6., 7., 8. novembrī;

                                    4., 5., 6. decembrī;

                                    8., 9., 10. janvārī;

                                    5., 6., 7. februārī.

Pieteikties un precīzāku informāciju varat saņemt rakstot uz e - pastu [email protected] vai zvanot uz t. nr. 26489299 Vinetai.
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Kursiem pieteikties var rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tālruni (+371) 26489299.