Arī man dzīvē ir bijušas situācijas, kad ir licies, ka tas nav izturams, ka to es nevarēšu, kā arī tie neskaitāmie - kāpēc  - nu kāpēc tieši ar mani... Pēc gadiem mans skolotājs teica – nav pareizi uzdot jautājumu "kāpēc", bet gan - "kā dēļ", ko dzīve ar to grib tev iemācīt. Un vēl viņš teica – ja dzīve tev grib iedot dāvanu, tad bieži vien tā ir iesaiņota iekš problēmas.

Kad uz problēmu sāk skatīties bez emocijām, tad tā jau vairs neliekas problēma, bet gan situācija, un jebkurai situācijai jau var atrast risinājumu. Es to varu palīdzēt ar skatu no malas, caur skaitļu prizmu.

Piedāvāju individuālās konsultacijas klienta dažādu jautājumu risināšanā – gan klātienē, gan tiešsaistē, - kurās pielietoju Numeroloģiju un dažādu citu instrumentu kompleksu (Astroloģija, Taro, Rūnas, svārsta tehnikas, Jin Shin Jyutsu (JSJ), Ci Gun, Cilvēka dizains, Laika līniju dziedināšana (Timeline Healing) un citas zināšanas).

Konsultācijās vienmēr izmantoju klienta dzimšanas datus, kas būs jāiesniedz jau iepriekš, lai veiktu nepieciešamos aprēķinus un izpēti. Jo precīzāks jautājums, jo precīzāka atbilde. Tādēļ jau pirms sarunas klientiem lūdzu tos sagatavot un iesūtīt man iepriekš – kopā ar saviem un sev interesējošo cilvēku dzimšanas datiem, par to tad iepriekš vienojamies – vai runāsim par vienu vai vairākiem cilvēkiem – atkarībā no jautājumiem, jo katrs no tiem prasa aprēķinus un izpēti.

Jautājumi, ko es varētu palīdzēt izprats un rast risinajumus – gan teorētiski, gan praktiski.

- Saruna, atbildes uz jautājumiem:

  • izprast sevi, savas stiprās un vājās puses, apzināt savus talantus un "grābekļus";
  • noskaidrot savus galvenos dzīves uzdevumus;
  • karjeras jautājumi - sniegt ievirzi, kādas profesijas būtu vispiemērotākās;
  • par dzīves cikliem – kur cilvēks atrodas šobrīd un kā to veiksmīgāk izmantot;
  • gada aktuālie jautājumi;
  • vārda, uzvārda atbilstība dzimšanas datiem;
  • saderība – pāra attiecībās, ar bērniem, darbā – jebkādās attiecībās;
  • veselības jautājumi;
  • citi jautājumi.

Konsultācijas ilgums – divas stundas. Maksa par konsultāciju ir 50 eiro, piesakoties līdz 31. martam. Sākot no 1. aprīļa konsultācijas maksa ir 65 eiro. Ja klientam vēl būs jautājumi, kas vairs neiekļaujas 2 stundu ietvarā, ir iespēja vienoties par papildus samaksu

- Praktiska palīdzība situāciju risināšanā - kad atbildes uz jautājumiem ir saņemtas, ir situācijas, kas prasa dziļāku dziedināšanu - piemēram, sarežģījumi attiecībās, darbā, veselības jautājumos - teorijā mēs visi esam stipri, bet kā to īstenot savā dzīvē?

To var sakārtot, izmantojot Laika līniju (Timeline Healing) dziedināšanu vai Jin Shin Jyutsu (JSJ) dziedināšanu (japāņu bioenerģētiskā, holistiskā dziedināšanas sistēma) - pastāstīšu individuāli.

Laika līniju (Timeline Healing) dziedināšanas sesijas - konsultācija + sesija ir kompleksa klienta situācijas izpēte, kuras maksa līdz 31. martam ir 50 eiro, bet sākot no 1. Aprīļa - 65 eiro. Katra nākamā sesija, ja būs nepieciešama - 30 eiro. Konsultācijas / sesijas notiek gan klātienē, gan arī attālināti.

Jin Shin Jyutsu (JSJ) dziedināšanas sesijas  - pirmā konsultācija + sesija ir kompleksa klienta situācijas izpēte, kuras maksa līdz 31. martam ir 50 eiro, bet sākot no 1. aprīļa 65 eiro. Katra nākamā sesija ir 20 eiro, Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, noteikti ir nepieciešamas 8 - 10 sesijas. Klientam pašam būs jāpilda arī mājas darbi - jānostiprina rezultāts, izmantojot pašpalīdzību, ko iemācīšu.Konsultācijas notiek Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 88, K-2, 222. telpā, vai attālināti.

Pieteikšanās pa tālruni: (+371) 26489299 vai rakstot e-pastu: [email protected]