"Arī man dzīvē ir bijušas situācijas, kad ir licies, ka tas nav izturams, ka to es nevarēšu, kā arī tie neskaitāmie kāpēc  - nu kāpēc tieši ar mani... Pēc gadiem mans skolotājs teica – nav pareizi uzdot jautājumu kāpēc, bet gan - dēļ kā, ko dzīve ar to grib tev iemācīt. Un vēl viņš teica – ja dzīve tev grib iedot dāvanu, tad bieži vien tā ir iesaiņota iekš problēmas."

Kad uz problēmu sāk skatīties bez emocijām, tad tā jau vairs neliekas problēma, bet gan situācija, un jebkurai situācijai jau var atrast risinājumu. Es to varu palīdzēt ar skatu no malas, caur skaitļu prizmu.

Piedāvāju individuālās konsultācijas numeroloģijā, kur atbildes uz saviem “kāpēc” var uzzināt un izprast, izmantojot dzimšanas datus, vārdu un uzvārdu. Pielietoju arī astroloģiju un citas zināšanas. Tā ir saruna ar cilvēku par viņu interesējošiem jautājumiem. 

Pašlaik ikvienam klientam piedāvāju bonusu - vienu Laika līniju dziedināšanas sesiju (ja neesat ar šo metodi pazīstams, tad par tās iespējām pastāstīšu konsultācijas laikā). 

Sarunas ilgums – pusotra līdz divas stundas. 

Maksa par konsultāciju 50 eiro.

Ja kāds vēlas tikai Laika līnijas dziedināšanas sesiju, tad to pašlaik veicu par ziedojumu. 

Konsultācija notiek, Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 88, K-2, 222. telpa. (Ir iespējama arī attālināta konsultācija.)

Pieteikšanās pa tālruni: (+371) 26489299 vai rakstot e-pastu: [email protected]