Savā 15 gadu praksē konsultējot cilvēkus, kas nokļuvuši dažādās dzīves situācijās, esmu redzējusi izmisušus cilvēkus, kas ir teikuši, ka nav jau kam pajautāt. Daudzi speciālisti mācot, kas jādara, tikai nepasaka, kā to izdarīt. Tāpēc mēs piedāvājam atnākt pie mums uz sarunu vakariem, kur ne tikai vakara vadītāji stāstīs savu pieredzi un ieteiks, kā labāk rīkoties konkrētā situācijā, bet arī labprāt uzklausīs klātesošo pieredzes stāstus un jautājumus.

Mūsu saspringtajā un tehnoloģiju piesātinātajā dzīvē, šie sarunu vakari iecerēti kā vakarēšana pie tējas, kad darbi ir padarīti un ir laiks patīkamā gaisotnē cilvēkam parunāt ar cilvēku. Būs iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un iegūt jaunus draugus.

Septembris

16. septembris - Sarunu vakars “Kas būs tālāk, ko gaidīt no nākotnes?”

Sarunu vakarā par to, kādā pasaulē mēs dzīvojam pašlaik, ko esam izveidojuši. Jau atkal par cilvēkiem un cilvēcību. Gaidīsim jūs pie mums, 

“RA-KURSOS”, lai omulīgā gaisotnē pie tējas tases atkal parunātos.

Izlasot sarunu vakara piedāvāto tēmu, varbūt prātā nāk doma par kārtējo pareģošanu un zīlēšanu. Tomēr šoreiz runāsim par dabas un kosmosa cikliem, kas regulē cilvēka apziņu.

Daudziem cilvēkiem joprojām šķiet, ka viņi spēj ietekmēt dabas procesus, bet patiesībā cilvēks, tāpat kā jebkura dzīvības forma uz Zemes, pielāgojas dabas un kosmosa diktētajiem noteikumiem. Saruna būs par šiem dabas un kosmosa cikliem, kam pakļaujas cilvēka prāts.

Ja zina un izprot šos ciklus nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, kas gaida mūs pavisam tuvā nākotnē.

Sarunu vakaru vadīs: Inguna Balgalve.

Dalības maksa: 10.00 EUR

Norises laiks un vieta:

16. septembris, plkst. 18:00 – 21:00,

Rīgā, Kr. Barona ielā 88-k-2, 222. telpā  Kā mūs atrast

Pieteikšanās obligāta, rakstot, sūtot ziņu vai zvanot: [email protected]; (+371) 26489299

SEKO MUMS

 .