Savā 15 gadu praksē konsultējot cilvēkus, kas nokļuvuši dažādās dzīves situācijās, esmu redzējusi izmisušus cilvēkus, kas ir teikuši, ka nav jau kam pajautāt. Daudzi speciālisti mācot, kas jādara, tikai nepasaka, kā to izdarīt. Tāpēc mēs piedāvājam atnākt pie mums uz sarunu vakariem, kur ne tikai vakara vadītāji stāstīs savu pieredzi un ieteiks, kā labāk rīkoties konkrētā situācijā, bet arī labprāt uzklausīs klātesošo pieredzes stāstus un jautājumus.

Mūsu saspringtajā un tehnoloģiju piesātinātajā dzīvē, šie sarunu vakari iecerēti kā vakarēšana pie tējas, kad darbi ir padarīti un ir laiks patīkamā gaisotnē cilvēkam parunāt ar cilvēku. Būs iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un iegūt jaunus draugus.

Novembris

25. novembrī - Sarunu vakars “Mans dzīves sapnis vai tomēr ilūzija?”

Tuvojoties gadu mijai, cilvēka dabā ir kaut ko vēlēties. Bieži sastopamies ar aicinājumu sekot saviem sapņiem vai piepildīt savus sapņus. Vieni stāsta veiksmes stāstus par savu sapņu piepildīšanu, bet citi izjūt vilšanos un sarūgtinājumu, ko iecerētais sapnis ir sniedzis. Par to, kā atšķirt patiesu vēlmi no ilūzijas, kā arī par to, kāpēc vieniem sapņi piepildās, bet citiem nē, parunāsim kārtējā sarunu vakarā.

Piedāvājam satikšanos tiešsaistē, slēgtā FB grupā, kur visiem šī vakara dalībniekiem būs pieejams arī ieraksts.

Sarunu vakaru vadīs: Inguna Balgalve.

Dalības maksa: 10.00 EUR

Norises laiks un vieta:

25. novembris, plkst. 18:00 – 21:00,

Papildus informācija piesakoties!

Kā mūs atrast

Pieteikšanās obligāta, rakstot, sūtot ziņu vai zvanot: [email protected]; (+371) 26489299


Decembris

16. decembrī - Satikšanās Ziemassvētkos!

Līdzi jāņem mazs groziņš kopīgam galdam. Viena apsveikuma kartiņa ar vēlējumu sev nākamajam gadam (kartiņa piedalīsies labo vēlējumu loterijā).

Norises laiks un vieta:

16. decembris, plkst. 18:00-21:00,

Krišjāņa Barona iela 88 k-2, 2. stāvs, 222. telpa. 

Papildus informācija vai labojumi sekos, ņemot vērā situāciju valstī un tobrīd aktuālos ierobežojumus!

Kā mūs atrast

 .