JAUNS SEMINĀRU CIKLS NO 2021. GADA 7. OKTOBRA!

ZEMAPZIŅAS PSIHOLOĢIJA

Piedāvājam jaunu 24 semināru ciklu - ZEMAPZIŅAS PSIHOLOĢIJA, kas notiks divas reizes mēnesī, ceturtdienu vakaros, nodarbību sākums - no 7. oktobra, 18:00 - 21:00. Cikla ietvaros ir paredzētas gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības savas zemapziņas dzīļu izzināšanai un prāta programmu atšifrēšanai, izmantojot arī dažādas testēšanas metodes.

Par semināru ciklu:

Mūsu realitāti nosaka cēloņu un seku likuma princips, jeb kā mūsu domas un emocijas piesaista cilvēkus un notikumus mūsu pašu dzīvē. Soli pa solim iepazīsim, kā mūsu zemapziņa reaģē uz izteiktu vārdu un spēcīgu emociju, piesaistot vienus vai citus apstākļus un cilvēkus. Viss šai dzīvē pakļaujas vieniem un tiem pašiem enerģijas un dabas likumiem, ko mēdz dēvēt arī par Dieva likumiem.

Salīdzinājumā, tas ir tāpat kā mums ir tiesības izvēlēties, kurā vietā uz zemeslodes katrs gribam dzīvot. Lai kāda būtu izvēle, mums nāksies rēķināties un sadzīvot  ar tās vietas klimata un dabas diktētajiem noteikumiem. Ezotērikā to sauc par cēloņu un seku likumu. Paša izdarītā (vai arī neizdarītā) izvēle rīkoties ir cēlonis un sekas - rezultāts.

Semināru ciklu vadīs: Inguna Balgalve

Nodarbības tiek veidotas tā, lai var pieteikties uz visu ciklu kā vienotu kursu, vai arī apmeklēt tikai atsevišķas tēmas. Nodarbības notiks gan klātienē, ievērojot tā brīža atbilstošos noteikumus, gan arī tiešsaistē. Visiem dalībniekiem kādu laiku būs pieejams ieraksts.

Vienas nodarbības maksa ir 25 eiro. 

Pieteikties un precīzāku informāciju varat saņemt rakstot uz e - pastu [email protected] vai zvanot uz t. nr. 26489299 Vinetai.

Kā mūs atrast

1. nodarbība - 07.10.2021. - Cik un kādi ir apziņas veidi, un kā katrs no tiem veido indivīda realitātes izpratni

Šajā seminārā izanalizēsim, kas liek cilvēkiem tik dažādi reaģēt vienā un tajā pašā situācijā.  Kāpēc vienā ģimenē auguši bērni (ar nelielu gadu starpību) ir ar atšķirīgu pasaules uztveri, kaut gan audzināšana visiem ir bijusi vienāda. Noskaidrosim, kā veidojas cilvēka pasaules uztvere.

2. nodarbība - 21.10.2021. - Kas ir liktenis un brīvā griba. Cik daudz mēs varam tur kaut ko ietekmēt

Runāsim par to, cik lielā mērā liktenis nosaka cilvēka dzīvi, un kas ir brīvā griba. Kas ir vajadzīgs, lai apzināti veidotu savu realitāti.

Turpmākajos 22 semināros, iepazīsim, izanalizēsim un iegūsim norādes praktisku darbību veikšanai, lai sakārtotu un harmonizētu savu dzīvi. Mācīsimies piesaistīt, sev veiksmi un resursus savas realitātes veidošanai, kā to dara pasaules bagātākie un ietekmīgākie cilvēki. Atcerēsimies, ka vārds “bagātība” nav attiecināms tikai uz materiālo pasauli, tas vienlīdz attiecas arī uz sajūtu un gara pasauli.

INFORMĀCIJA SEKOS!