Sveiks, labais cilvēk!

Kad dzīvē pienāk brīdis, kad tu visu dari tā kā mācīts, rakstīts instrukcijās un gudri grāmatās, bet rezultāts nav tāds kā gaidīji, vai pat vēl sliktāk – pretējs gaidītajam, tad rodas jautājumi, uz kuriem bieži nav atbildes. Tādos brīžos atbildes uz šiem jautājumiem var sniegt cilvēki, kuri jau pirms tevis ir bijuši šādās situācijās un veiksmīgi tās atrisinājuši.

Atbildi sniedz pati dzīve. Grāmatas un instrukcijas ir kā ceļa zīmes tavā dzīves ceļā, un tām ir tikai informatīvs raksturs. Teorija ir domāta visiem, bet dzīve katram jānodzīvo pašam sava.

Kopš sevi atceros, man ir gribējies izprast cilvēku un viņa dabu. Gandrīz jau 30 gadus, cilvēka rakstura un iespēju pētīšana, neskaitāmi kursi, privātas tikšanās ar garīgajiem skolotājiem, dažādas garīgās teorijas un prakses ir kļuvušas par dzīvesveidu. Gadiem ir meklētas atbildes uz saviem kāpēc un atrisināta ne viena vien situācija, kurā citi būtu samierinājušies un teikuši, ka tāds ir liktenis. Tagad esmu nolēmusi dalīties iegūtajās zināšanās ar tiem, kuri meklē atbildes uz saviem jautājumiem. Mans mērķis nav kādu mācīt kā jādzīvo, bet gan dalīties ar savām zināšanām un pieredzi.

Lai nejustos viens brīdī, kad dzīve šķiet netaisna vai rādās drūmās krāsās, ir iespēja apmeklēt seminārus, kursus un praktiskās nodarbības.  Ja ir sajūta, ka negribas ne ar vienu komunicēt, tad vari izlasīt kādu rakstu sadaļā '' Tā dzīvē notiek'', par reālām situācijām dzīvē, un kas būtu jāzina, lai pēc iespējas mazāk pieļautu kļūdas izdarot izvēli kā rīkoties tālāk.


Mans moto: CILVĒKS CILVĒKAM!

Izsmeļošāku un detalizētāku informāciju vari saņemt:

Kontakti