Sveiks!

Kad dzīvē pienāk brīdis, ka tu visu dari tā kā mācīts, rakstīts instrukcijās un gudri grāmatās, bet rezultāts nav tāds kā gaidīji, vai pat vēl sliktāk – pretējs gaidītajam, tad rodas jautājumi, uz kuriem bieži nav atbildes. Tādos brīžos atbildes uz šiem jautājumiem var sniegt cilvēki, kuri jau pirms tevis ir bijuši šādās situācijās un veiksmīgi tās atrisinājuši.

Atbildi sniedz pati dzīve. Grāmatas un instrukcijas ir kā ceļa zīmes tavā dzīves ceļā, un tām ir tikai informatīvs raksturs. Teorija ir domāta visiem, bet dzīve katram jānodzīvo pašam.

Mūsu draudzīgais kolektīvs ir izveidots no cilvēkiem, kuriem vaļasprieks izzināt dažādas garīgās teorijas un prakses nu jau ir kļuvis par dzīvesveidu. Gadiem ir meklētas atbildes uz saviem kāpēc un atrisināta ne viena vien situācija, kurā citi būtu samierinājušies un teikuši, ka tāds liktenis. Tagad esam kopā, lai padalītos ar savām zināšanām un pieredzi. Palīdzēsim tev, ja esi nonācis dzīves krustcelēs un nevari īsti saprast, kurp tālāk doties, kāds ir tavs ceļš, kur mīt laime un mīlestība.

Mēs gādāsim, lai mājīgā un patīkamā atmosfērā tu vari tikties ar dzīves gudriem cilvēkiem, kuri vēlas dalīties ar zināšanām un savu dzīves pieredzi, kuri savu laiku ir gatavi veltīt, lai palīdzētu tev rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

Lai tu nejustos viens brīdī, kad dzīve šķiet netaisna vai drūmās krāsās, ir iespēja apmeklēt seminārus, praktiskās nodarbības, ekskursijas un draugu nometnes, kā arī individuālās konsultācijas pie mūsu un pieaicinātiem speciālistiem. Rīkosim sarunu vakarus par to, kā rīkoties dažādās reālās dzīves situācijās.

Mūsu moto: CILVĒKS CILVĒKAM!