Universālie skaitļu principi. Cilvēka individuālais visuma kods

Autore: Vineta Riekstiņa
“Mani nogurdina lielās lietas un norises. Es meklēju lielās norises mazajās.” (I. Ziedonis, Epifānijas). Šis citāts mani rosina domāt par to, kā viss ir. Spogulis, spoguļošanās, dualitāte. Šie principi ir visur, visapkārt, bet ne visi spēj tos ieraudzīt. Universālie visuma uzbūves principi ir iekodēti arī skaitļos. Ar tiem var aprakstīt gan planētas Zeme, gan Visuma uzbūves principus, gan arī raksturot cilvēku kā vienu no Zemes un arī Visuma sastāvdaļām. Uz planētas Zeme pastāv dualitāte, un arī ciparu enerģijas principi to atklāj, vienmēr būs “+” un “-“, pozitīvais un negatīvais, nosacīti labais un ļaunais, un tas viss pastāv vienlaicīgi, tādā veidā atgriežoties pie nedualitātes principa, ka viss ir viens, jo pastāv vienlaicīgi.
Mani vienmēr ir interesējis cilvēks un tas, kā viņš iekļaujas Zemes un Kosmosa ritmos. Kad cilvēks piedzimst, viņam tiek piešķirts unikāls ciparu kods, kas sastāv no dzimšanas datuma, mēneša un gada skaitļiem. Cilvēks piedzimst konkrētā ģimenē, saņemot uzvārdu, un vēl viņam ir savs vārds, ko iedod vecāki. Lai pētītu smalkāk, kā cilvēks šo kodu varēs realizēt, tad būtu jāņem vērā arī valsts, pilsēta, ciems, iela, mājas numurs un citi parametri, ko visu tad jāpārvērš ciparos. Protams, lielu ietekmi atstāj audzināšana un apkārtējās vides ietekme. Bet šoreiz sniegšu ieskatu tikai par to, kā skaitļu universālie principi atspoguļojas cilvēka visuma kodā. Raksta beigās ir piemērs, kā sastādīt savu visuma kodu. Lai būtu interesantāk lasīt, šoreiz ir ieteikums to sākt “no otra gala”.
Cipars “1” – tas var būt gan viena, atsevišķa vienība, ko var apzīmēt ar punktu, gan arī viens n-to vienību viss kopums, ko var apzīmēt kā apli - atkarībā no tā, kāds ir mērogs. “1” – tas ir centrs. Pēc tā kādi skaitļi ir iekļauti cilvēka dzimšanas datos (dzimšanas datums, mēnesis, gads, vārds, uzvārds), var noteikt cilvēka raksturu – gan pozitīvās, gan negatīvās īpašības, var redzēt cilvēka rīcības modeļus, domāšanas veidu, izprast viņa pasaules uztveri, komunikācijas veidu, pat to, kā cilvēks “jūtas savā ādā”. Kā šie skaitļu principi izpaužas cilvēka raksturojumā?
Ja dzimšanas datos ir vieninieki, tad tas atspoguļosies kā konkrētas rakstura iezīmes, un jo vairāk attiecīgais cipars šajā skaitļu rindā būs pārstēvēts, jo attiecīgā cipara īpašības būs izteiktākas, spilgtākas – gan pozitīvās, gan arī negatīvās. “1” – tas ir “es” – es esmu centrs, es pats visu nosaku, ap mani viss notiek. Es eju uz mērķi (jo vairāk vieninieku, jo cilvēks ir mērķtiecīgāks, arī autoritārāks, uzspiež citiem savu viedokli). Tas, kuras īpašības cilvēks kops – pozitīvāsvai negatīvās – būs atkarīgs gan no viņa audzināšanas, gan no apzinātības.
Cipars “2” – dualitāte. Vārda saknē “Dievs, Dievīns” ir ietverts cipars “2”. Dievs ir viens, tajā ir viss iekļauts, bet, lai Dieva pasaulē izpaustos ar cilvēka piecām maņām aprakstāmā un uztveramā veidā, lai pasaule kļūtu saredzama, sajūtama, sadzirdama, saožjama - tā izpaužas kā duāla – piemēram, ja nebūtu tumšs, tad kā gan cilvēks zinātu, ka ir gaišs; ja nebūtu slikti, tad kā gan varētu zināt, kas ir labi utt. Jo “2” – tās ir divas galējības, divi pretpoli. Ja dzimšanas datos ir divnieki, cilvēka raksturā tas izpaužas kā komunikācija (arī tenkošana), partnerība, vērtēšana, viss tiek izsvērts abos svaru kausos, kas var izpausties vai tikt uztverts kā kašķīgums, piekasīgums; tās var būt šaubas par pareizā lēmuma pieņemšanu. Tās ir sajūtas, jūtīgums. Dzīvošana divās galējībās.
Cipars “3” – harmonija starp divām galējībām; domāts – sacīts – darīts. Radīšanas, radošuma princips; pirmā telpiskā figūra - trijstūris. Augstums – platums – garums – X,Y,Z asis, 3D sistēmas uzbūves pamatprincips.
Ja dzimšanas datos ir trijnieki, cilvēka raksturā tas izpaužas kā radošums, mākslinieciskie talanti, tiekšanās uz harmoniju, šad tad cenšoties to ieviest arī citu dzīvēs, nepajautājot, vai tas viņiem ir vajadzīgs. Cilvēks ir apveltīts ar entuziasmu un labu humora izjūtu, bet, ja viņa idejas netiek atbalstītas, tad entuziasms var strauji noplakt. Cipars 3 – tas ir mūsu domāšanas un informācijas uztveres veids – vai mēs pasauli redzam detalizēti, vai arī mūsu skatījums ir globāls. Trīs – tas ir gan informācijas uztveres kanāls, gan arī raidītājs.
Cipars “4” – atklāj galvenos Visuma uzbūves principus - tās ir četras debess puses, četras stihijas, tas ir laiks - 3D sistēmas ceturtā komponente. Krusts – gan statiskais, kas simbolizē pabeigtību, gan arī rotējošais krusts, kas sibbolizē kustību, rotāciju. Ģeometriskā figūra – kvadrāts, kas simbolizē pasauli ar visām četrām debess pusēm. Kārtība, likumi un noteikumi, robežas, stabilitāte. 2 + 2 = 4 – tie ir divi savstarpēji krustoti galējību pāri. Četri – tā ir stabilitāte, vajadzība pēc drošības. Piemēram, ja cilvēks grib iegādātie māju vai dzīvokli – tad simboliskā ziņā viņam ir vajadzīgi šie četri stūri – drošība.
Ja dzimšanas datos ir četrinieki, cilvēka raksturā tas izpaužas kā likumu un noteikumu ievērošana, prasība pret citiem, lai tie ievērotu noteikumus, it īpaši viņa uzstādītos, ko citi var uztvert par piekasīgumu. Lai iegūtu stabilitāti, atbilstošu saviem uzstādījumiem, cilvēks ir gatavs ļoti daudz strādāt, kas var pāraugt arī darbaholismā. Cilvēkam piemīt izturība un sīkstums.
Cipars “5” – “Cilvēka skaitlis”. Krusta zīmei organiski izveidojas centrs – cilvēks pasaules centrā. Sakrālās ģeometrijas figūra – piecstaru zvaigzne – pentagramma, kas ir ļoti spēcīga aizsardzības zīme. Šajā piecstaru zvaigznē mēs varam iezīmēt cilvēka figūru ar izplestām rokām un kājām. Šī figūra, ja to velk ar vienu, nepārtrauktu rokas vilcienu, atklāj, kā ir savstarpēji saistītas visas četras stihijas, ko savieni Ci, Ki vai prāna. Pēc tāda pat principa ir savstarpēji saistīti cilvēka orgāni – to jau sen māca dažādas austrumu skolas, zināmākās no tām – ķīniešu, tibetiešu un japāņu. Pentagramma tiek saistīta arī ar velnu – un tas nav nekāds brīnums, jo kur ir Dievs – radošais princips, tur vienlaicīgi ir arī velns, kas simbolizē ārdošo principu. Mēs katrs savā dzīvē varam būt vai nu radītājs, vai arī postītājs – tādas izvēles mums tiek piedāvātas ik dienas, un tikai no mums pašiem būs atkarīgs, uz ko mēs vērsīsim savu enerģiju – vai ļausimies slinkumam un pašplūsmai, vai arī uzņemsimies atbildību pilnībā par savu dzīvi, paši pieņemsim savus lēmumus, noteiksim savus mērķus un droši dosimies to virzienā.
Ja cilvēka dzimšanas datos ir cipars 5, tad viņam piemīt tādas īpašības kā radošums, daudzpusīgums, zinātkāre, laba mākslinieciskā gaume un estētiskās dotības, viņš mīl pārmaiņas un dažādību. Īpašu nozīmi piešķir savai personiskajai brīvībai, lai nekas un neviens viņu neliktu nekādos rāmjos. Tai pat laikā, cilvēks var būt pārāk nepastāvīgs un neprognozējams, kas var apgrūtināt saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Cipars 5 – tas ir mūsu iekšējais bērns, kas spēj priecāties un smieties bez jebkāda iemesla, mīlēsim un lolosim to!
Cipars “6” – vīrišķā un sievišķā, Iņ un Jaņ, 3 + 3, divu augšup un lejup vērstu trijstūru apvienojums, kas izveido sešstaru zvaigzni – heksagrammu. Salamona gredzens jeb zīmogs. Simbolizē zemes ķermeņa un debesu vieduma apvienošanos. Cilvēkam jāiemācās būt laimīgam savā ķermenī! Cipars 6 – tas ir pārejas skaitlis – gan no garīgā plāna – uz materiālo, gan no materiālā plāna – uz garīgo, savā ziņā – brīnumu skaitlis. Ne velti gan sestajā Mēness, gan sestajā Saules dienā Visums mums dod iespējas radīt brīnumu! Šis cipars saistās ar zemes enerģiju – kā piešķirt taustāmu veidolu, taču ne visiem ir spēja jebkuru veidolu sataustīt un sajust, bet tas tomēr nenozīmē, ka šis veidojums – enerģētiskā vai materiālā formā - nepastāv.
Šī cipara enerģija cilvēka dzimšanas datos izpaužas kā ģimeniskums, draudzīgums, pieķeršanās, atbildība un sadarbība, atbalsts un līdzcietība, prasme rūpēties. Ja cilvēka dzimšanas datos ir sešinieki, tad viņam piemīt praktiskums un izpratne par materiālām lietām, kā arī laba estētiskā gaume. Tai pat laikā, cilvēks var būt pārlieku izšķērdīgs, uzbāzīgs un egoistisks un var piemist tendence nomākt citu iniciatīvu.
Cipars “7” – tam bieži tiek piedēvētas maģiskas īpašības. Septiņstaru zvaigzne – Magu zvaigzne, Zālamana zīmogs. Septiņi simbolizē debesis, septiņas planētas – septenera planētas (Saule, Mēness, Marss, Merkurs, Jupiters, Venēra, Saturns) un to savstarpējo mijiedarbību, kas nosaka mūsu ikdienas – nedēļas dienu ritmu, un septiņu gadu ciklus. Septiņi – tas ir eņģeļu skaitlis, ja savā ceļā bieži šo skaitli redzi, tad eņģeļi noteikti sūta tev zīmes! Protams, ka viņi tās sūta arī ar citiem skaitļiem un citādos veidos, tikai jābūt vērīgam un jāspēj tās sajust, un ieraudzīt. Skaitlis 7 - Septenera sistēma – tas ir mūsu pasaules uzbūves modelis un princips, tas simbolizē zināšanas un informāciju.
Ja dzimšanas datos septītnieki ir, tad cilvēks ir zinošs, viņam piemīt zinātkāre, labas spriestspējas, ir attīstīts intelekts, nosliece uz filozofiju, ir labas oratora dotības, viņš tiecas visādos veidos izzināt pasauli – gan patstāvīgi ievācot informāciju, gan arī citiem uzdodot bezgalīgi daudz jautājumu. Piemīt pašpietiekamība, kas var pāraugt pārlieku lielā noslēgtībā, drūmumā vai pat depresijā. Viņš var sākt no citiem atsvešināties vai arī tos ignorēt. Var citus nosodīt par kaut ko, kļūt neiecietīgs.
Cipars “8” – atspoguļo visuma likumu “kā augšā, tā – apakšā”. Garīgās un materiālās pasaules līdzsvars. Nekas nevar būt tik garīgs, lai nemaz nebūtu materiāls, un nekas nevar būt tik materiāls, lai nemaz nebūtu garīgs. Šo principu vienmēr ir svarīgi atcerēties, lai cilvēki neieslīgtu vienas vai otras – materiālās vai garīgās – sfēras noniecināšanā, visam ir jābūt līdzsvarā. Šī skaitļa enerģija simbolizē arī došanas un ņemšanas principu, jo arī šai enerģijai ir jābūt līdzsvarā.
Tas ir karmas cipars – ko sēsi, to pļausi. Karmu var izpirkt, vērst par labu vai nu ar ciešanām, vai arī ar mīlestību, darot labus darbus – to katrs var izvēlēties pats. Bezgalības zīme, Sansāras rats, 4 + 4 – statiskā un rotējošā krusta apvienojums. Jo pasaulē nekas nemēdz būt statisks, pabeigts, tas var būt tikai īslaicīgi, viss ir kustībā.
Ja mēs iztēlojamies, kā būtu braukt ar riteni, kad viens no riteņiem ir saliekts “astotniekā” – nu tas būtu tā – kā pa kalniem – te – augšā, te – lejā. Tāda ir cipara 8 enerģija – sasniegt kaut kādu maksimumu – un tad atslābt vai būt bedrē, tādēļ cilvēkiem, kam datos ir astotnieka enerģija, ir jāmācās “braukt” (dzīvot) līganāk, bez pārmērībām. Viņiem piemīt aizrautība un azartiskums, kas ir ļoti labas īpašības, ja cilvēkam ir mēra sajūta, bet, kā zināms, vislabākais mērs ir - bezizmērs – un uz šī āķa cilvēki visbiežāk arī uzķeras. 8 – tas ir – visu vai neko – dzīvošana galējībās. Bet, neskatoties uz to, šiem cilvēkiem piemīt spēja piesaistīt veiksmi, vairot labklājību, godīgums, prasme mīlēt, viņi ir labsirdīgi, atsaucīgi, ļoti humāni un labestīgi, bet var kļūt arī valdonīgi, skopi, patmīlīgi, pārgalvīgi, pārāk aizrauties ar materiālām lietām, sākt izaicināt likteni.
Cipars 9 – noslēdz plakni, veidojas no 3 x 3. Deviņi pārstāv visu iepriekšējo ciparu apvienošanu, tajā ir iekļauts viss, visas zināšanas par lietu kārtību. Deviņi simbolizē matricu, pasaules uzbūves un radīšanas modeli un principu trijos plānos – fiziskajā, sajūtu un mentālajā līmenī. Tas ir viss kopums, robeža, cikla noslēgums, pēc tā ir vai nu beigas, nāve, vai arī pāreja jaunā līmenī. Tajā ir iekļauts trejdeviņi princips – radīšanas algoritms. Cipars deviņi liek izdarīt izvēli un pieņemt lēmumu.
Tiem, kam dzimšanas datos ir cipars 9, piemīt spēja izvēlēties to labāko no tā, kas ir, vai no tā, kas tiek piedāvāts. Tā ir prasme noteikt prioritātes, atšķirt svarīgo no mazsvarīgā, spēja izprast lietu būtību. Viņiem ir analītisks prāts un prasme pielietot zināšanas, ir vēlme kalpot citiem, piemīt altruisms. Patīk pabeigt lietas līdz galam. Šiem cilvēkiem piemīt jūtīgums, kas var pāraugt pārlieku lielā emocionalitātē. Var piemist arī haotisms, vienaldzība, norobežošanās no cilvēkiem, var kļūt par sevi nepārliecināti un atkarīgi no citiem, kas var pāraugt pilnīgā izolācijā no sabiedrības.
Piemērs individuālā visuma koda sastādīšanai.
Sandra Ināra Bērziņa
Dzimusi: 26.05.1982.
1. Pārvērš vārdu un uzvārdu (ja ir vairāki – tad visus) – skaitļos, izmantojot latviešu alfabētu:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
A | Ā | B | C | Č | D | E | Ē | F |
G | Ģ | H | I | Ī | J | K | Ķ | L |
Ļ | M | N | Ņ | O | P | R | S | Š |
T | U | Ū | V | Z | Ž |
S A N D R A I N Ā R A B Ē R Z I Ņ A
8 1 3 6 7 1 4 3 2 7 1 3 8 7 5 4 4 1
2. Uzraksta vienā skaitļu virknē visus ciparus, sākot ar dzimšanas datumu, mēnesi, gadu, tālāk seko vārds un uzvārds.
2 6 0 5 1 9 8 2 8 1 3 6 7 1 4 3 2 7 1 3 8 7 5 4 4 1
3. Saskaita, cik reizes dzimšanas datos katrs cipars atkārtojas, kā arī konstatē, vai kāds cipars netrūkst.
1 = 5x; 2 = 3x; 3 = 3x; 4 = 3x; 5 = 2x; 6 = 2x; 7 = 3x; 8 = 3x; 9 = 1x; 0 = 1x.
4. Izraksta 3 līdz 4 ciparus, kas atkārtojas 4 un vairāk reižu.
Cipari, kas jūsu dzimšanas datos visvairāk atkārtojas, ir jūsu stiprās puses, kas strādā arī kā vairogs, aizsardzība, ko izmantojat dažādu sarežģījumu atrisināšanai, tās ir īpašības un prasmes, uar kurām mēdzat “izbraukt” visās dzīves situācijās. Šajā piemērā cipari ir samērā izlīdzināti, līdzsvaroti, izņemot 1, kas atkārtojas 5 reizes, tādēļ var teikt, ka raksturā dominēs cipara 1 enerģija, cilvēks visvairāk dzīvē ir pieradis paļauties uz sevi, pats risināt savas situācijas. No pārējām sfērām – vairs nav izteiktu, viennozīmīgu vairogu, uz ko viņš paļaujas un izmanto, bet rīkojas vairāk pēc paša ieskatiem, kas attiecīgajā brīdī visvairāk uzrunās un liksies vispiemērotākais.
Piemērā ir pārstāvēti pilnīgi visi cipari, neviena netrūkst. Ja jūsu gadījumā kāda cipara trūkst, tad attiecīgajai tēmai nāksies dzīvē pievērst pastiprinātu uzmanību, nāksies šī cipara enerģiju cītīgi mācīties un izturēt ne vienu vien pārbaudījumu.
Ja jūsu dzimšanas datos ir nulles (datumā, mēnesī vai gadā), kā šajā piemērā – mēnesī, tad dzīve jums māca, ka lai kaut ko savā dzīvē atrisinātu, jums ir iespēja arī lūgt kādam palīdzību un tādā veidā dabūt sev vēlamo ārpus kārtas – tikai jautājums ir – vai jūst to darāt?
Kā jau tika minēts sākumā, mums katram ir šajā dzīvē iedota līdzi sava enerģijas lādīte, savi unikālie talanti un spējas, mūsu uzdevums dzīves laikā ir šos talantus atklāt un attīstīt. Un te mums var palīdzēt zināšanas, ko atklāj dzimšanas dati – datums, mēnesis un gads, kā arī vārds un uzvārds, jo katra cipara enerģija iekļauj sevī gan mūsu stiprās, gan vājās puses.
Mūsu dzīvē ik dienas mēs izdarām izvēles un pieņemam lēmumus, bieži vien pat neapzinoties to, jo darām lietas automātiski. Bet mēs varam tam sākt pievērst uzmanību, kļūt savā dzīvē vairāk klātesoši, sākt apzināties, ka tikai no mums pašiem ir atkarīgs, vai esam Dievi un radītāji katrs savā dzīvē!
Numeroloģija – ceļš, kā izprast sevi un apkārtējos

(Autore: Vineta Riekstiņa)
Pitagors savā laikā ir
teicis, ka skaitļi pārvalda pasauli. Viņa numeroloģiskie pētījumi galvenokārt
balstās uz to, ka skaitļi glabā Visuma noslēpumu. Platons, kurš bijis Pitagora
teoriju uzticīgs piekritējs, ir paudis viedokli, ka matemātiskais kods ir
neatņemama pasaules radīšanas sastāvdaļa.
Savukārt, grāmatā “Koherences atskaite” ir teikts, ka “astroloģija ir kustīgu simbolu (planētu) sistēma, šo sistēmu savstarpējās attiecības matemātisko leņķu un grādu izteiksmē, kas detalizēti apraksta mūsu dzīvē ieplūstošo enerģiju.” Tātad, astroloģijā izmantotie simboli – planētas – un 12 zvaigznāji, zvaigznes – tiek pētīts to savstarpējais izvietojums, izmantojot aspektus – “matemātiskos leņķus grādu izteiksmē”. Kā saprotams, tad grādus apzīmē ar cipariem. Konkrēts grādu skaitliskais aspekts raksturo, vai starp planētām un zodiaka zīmēm veidojas harmoniska vai disharmoniska enerģija, un vai vispār aspekti (enerģija) veidojas, - pēc tā tad var nolasīt gan cilvēkam piemītošās īpašības, raksturu, gan arī gūt priekšstatu, kas notiek cilvēka dažādās dzīves sfērās.
Inguna Balgalve ir teikusi, ka astroloģija vairāk raksturo cilvēka dzīves apstākļus, situācijas, bet numeroloģija – cilvēka uzvedību, raksturu, un ka numeroloģija ir astroloģijas matemātiskais aprēķins. Protams, arī cilvēka astroloģijas dzimšanas jeb natālā karte atklāj cilvēka raksturu, ne tikai dzīves apstākļus. Man ļoti patīk izmantot šo abu metožu sintēzi, tomēr cilvēka dzimšanas matrica vienmēr ir pirmā, ko pielietoju, lai izprastu cilvēka raksturu un rīcības modeļus, jo papīrs un pildspalva man vienmēr ir pa rokai, tas arī ir viss, kas nepieciešams matricas sastādīšanai!
12 apzīmē kaut kādu pilnību, pilnu ciklu. Piemēram, dienā ir 12 stundas, un arī naktī ir 12 stundas, kas kopā veido diennakti, 2 x 12 stundas, vārdā “diennakts” jau atklājas dualitāte, jo diena – tā ir gaisma, Jan enerģija, vērsta uz āru, redzama, izgaismojoša, savukārt, nakts – tumsa, In enerģija, vērsta uz iekšu, nav gaismas, nav saredzams. Gadā ir 12 mēneši, kas ir pilns cikls. Arī cilvēka dzīves gadā ir 12 mēneši, sākot skaitīt no dzimšanas dienas. Astroloģijā ar skaitli 12 saistās planēta Jupiters – vienā zodiaka zīmē tas uzkavējas 12 mēnešus, tas ir 1 gadu, savukārt, 12 gados veicot pilnu ciklu, atrodoties un izejot cauri visām 12 zodiaka zīmēm. Jupiters – tā ir izglītība, augstākā izglītība, redzesloka paplašina. Dzīvošana uz Zemes jau arī tiek dēvēta par dzīves skolu, kurā jāmācās.
Arī numeroloģijā mēs lietojam skaitli 12 – tas apzīmē pilnu cilvēka dzīves ciklu, izejot cauri fiziskajam, sajūtu un mentālajam plānam. Tie ir 12 cilvēka dzīves uzdevumi, 12 mūsu ego aspekti. Tā ir arī paplašinātā 12 rūtiņu skaitļu matrica, kādā mēs varam ievietot un traktēt cilvēka dzimšanas datus. Tas arī apstiprina to, ka numeroloģija ir astroloģijas matemātiskais aprēķins.
Katra cilvēka dvēsele ir saistīta ar savu numeroloģisko kodu. Tajā var nolasīt gan to, kas cilvēkam ir svarīgs, kas patīk un sagādā prieku, gan arī to, kas nepatīk un var dzīvē sagādāt vilšanos. Arī attieksmes, ar kādām cilvēks dzīvo, ir nolasāmas cilvēka dzimšanas datos. Un, kā zināms, lai savā dzīvē kaut ko varētu mainīt, iesākumā ir jāapzinās situācija jeb tas, kas sagādā problēmas, lai saprastu, ko labāk būtu mainīt. Iemācoties nolasīt savu numeroloģisko kodu, mēs spējam “izkāpt no esošās situācijas ārā”, paskatīties uz to no malas. Šīs zināšanas dod mums arī iespējas apjaust sava skaitļu koda priekšrocības, lai kļūtu par sava likteņa pavēlnieku. Un protams, tās ir bezgala vērtīgas, lai veiksmīgāk sadarbotos ar apkārtējiem, lai izprastu viņu rīcību un tās motivāciju. Ir teiciens, ka mēs tak nevaram “ielīst otra ādā”, tad jāsaka, ka protot lasīt skaitļu valodu – tas ir līdzīgi kā “ielīst otra ādā”, izprast viņa “domu gājienu”.
Un te atkal parādās vecais jautājums – nu kā tad īsti ir – vai mēs spējam savu Likteni mainīt, ko un cik lielā mērā mēs varam mainīt? Arī šo jautājumu es pētu daudzus gadus, ne tikai pētu, bet arī praksē izmēģinu, kā tas strādā. “Sausais atlikums” ir tāds, ka mainīt mēs varam ļoti daudz, ja esam kontaktā ar savu augstāko Es, ar savas Dvēseles neiemiesotās daļas augstāko aspektu, tas ir īpaši svarīgi, lai pēc iespējas pietuvotos un nonāktu uz tām dzīves laika līnijām Variantu telpā, (par ko savās grāmatās raksta Vadims Zēlands, Sals Rakeli un citi autori), kas mums visveiksmīgāk ļaus izpildīt šajā iemiesojumā noteiktos Dvēseles uzdevumus.
Kā to saprast? Varētu teikt tā, ka skaidri noteikts ir tikai tas, ka mēs piedzimsim, un tas, ka mēs nomirsim. Katrai dvēselei, iemiesojoties uz Zemes, ir savi noteikti uzdevumi. Mēs esam atnākuši šeit, lai iegūtu konkrētu pieredzi, ko savās sajūtās pēc fiziskā ķermeņa nāves cilvēka dvēsele paņemsim sev līdzi, lai nākamreiz turpinātu tālāk, ņemot vērā iepriekš jau iemācīto. Tas, kā mēs šo konkrēto pieredzi iegūsim, būs atkarīgs no mūsu izvēlēm un pieņemtajiem lēmumiem, pa kuru ceļu virzīsimies iespējamajos dzīves scenārijos.
Ja reiz pie mums atnāk informācija, kā iepazīt sevi, ko savā dzīvē sakārtot, uzlabot, mainīt, un tas ar mums rezonē, uzrunā, tad noteikti ir vērts tam pievērst uzmanību, lai kas tas arī būtu. Ar to gribu teikt – piemēram, ja ar jums šī informācija rezonē – tad noteikti ir vērts tam pievērst uzmanību. Numeroloģija ne tikai var sniegt daudzas atbildes par cilvēka raksturu un izskaidrot daudzko saistībā ar cilvēka karmiskajiem aspektiem, bet arī izskaidrot, pēc kādiem likumiem uz Zemes viss notiek, un kā tajā visā iekļauties cilvēkam, lai dzīve būtu pēc iespējas harmoniskāka.
Viens no maniem lielajiem dzīves skolotājiem ļoti vienkārši atbildēja uz jautājumu, kas tad ir karma. Daudzi pret šo jēdzienu izturas ar pietāti, pat bailēm, jo tas liekas kaut kas nesaprotams, neizzināts, sak, - nu kā lai es zinu, ko kādā no dzīvēm esmu sastrādājis, nedod dies, tas būs bijis kas slikts, un tagad man par to var nākt kāda atmaksa vai sods...
Karma – tie ir mūsu ieradumi. Jūs teiksiet – kā – tik vienkārši? Jā, uz to var paskatīties arī tik vienkārši, ja izprot mehānismu, kā veidojas ieradumi. Tātad, lai šo paskaidrotu – mēs visi esam cilvēki, cilvēciskas būtnes, kuros ir iemiesojusies dvēsele – enerģētiska substance, kas pārmiesojas no dzīves uz dzīvi (šeit runa ir vairāk par Zemes dzīvēm). Tādi, kādi mēs esam šajā iemiesojumā kā cilvēki – ar savu raksturu, ar tā plusiem un mīnusiem – tas ir enerģijas, uzskatu kopums, ko esam mantojuši no iepriekšējiem iemiesojumiem. Un mēs esam piedzimuši tieši tādā vidē un tādiem vecākiem, lai visas mums piemītošās īpašības, ko esam izkopuši iepriekšējos iemiesojumos, visa krāšņā buķete – būtu mums pieejama arī šajā dzīvē.
Kā veidojas ieradumi? Piemēram, ja mēs uz kādu cilvēku sadusmojamies, tas ir tikai normāli, cilvēcīgi. Bet tad pienāk nākamā reize, kad mēs atkal uz kādu cilvēku sadusmojamies, nav svarīgi, uz to pašu, vai uz kādu citu. Vai mēs vispār piefiksējam, ka dusmojamies, un par ko? Parasti cilvēki dusmojas, jo pasaulē viss nenotiek pēc viņu prāta un iedomātā modeļa, kā kam ir jābūt. Kad cilvēks sāk arvien biežāk dusmoties, tad tā jau ir attieksme – pret cilvēkiem, pret citu viedokļiem. Dusmas pavada arī neiecietība, citu viedokļu nepieņemšana – to pašlaik var vērot sabiedrībā pāri pārēm. Un nemaz tik ilgi nebūs jāgaida, kad šīs dusmas un neiecītība nemanāmā veidā jau kļuvušas cilvēkam par ieradumu – kad viņš vispār jau vairs neklausās, ko otrs saka, bet dusmas jau ir. Kā zināms, ieradumam ir liels spēks, tādēļ tos ir tik grūti mainīt.
Kā izmainīt savus ieradumus? Jā, tieši tā, kā par to visapkārt runā un raksta – mainot savu attieksmi, šķetinot šo visu atpakaļ, kā iesākām ieradumu veidot, līdz to nostiprinājām. Varbūt ir labi veidot “labos” ieradumus? Es teiktu, ka tas nosacīti ir labāk, bet arī tikai nosacīti, jo vislabāk ir dzīvot saskaņā ar savām sajūtām, to tad varētu nosaukt par dzīvošanu šeit un tagad, kad cilvēks apzināti izdara katru savu izvēli.
Cilvēka dzimšanas datu rinda, no kuras tiek sastādīts unikāls Visuma kods, atspoguļo cilvēka uzstādījumus, programmas, kas veido rakstura īpašības, savukārt deviņu rūtiņu matricā var redzēt, ar kādu jaudu, cik spēcīgi šīs īpašības tiek darbinātas. Tieši tāpat kā katrs cilvēks ir ar savu unikālu DNS kodu, tāpat katrs cilvēks ir ar savu uzvedības un motivācijas kodu, ko viņš saņem piedzimstot. Piedzimšanas brīdī cilvēks tiek nofiksēts attiecībā pret Kosmosu. Šī informācija ir ierakstīta viņa dzimšanas datuma, mēneša un gada ciparos. Papildus ļoti daudz par cilvēka raksturu un to, kā viņš reaģē uz situācijām, un pēc kādiem principiem izdara izvēli, nosaka vārds un uzvārds. Uzvārds vēl papildus atklāj dzimtas enerģijas, kas arī dod viņa raksturā dzimtai atbilstošās īpašības.
Mūsu likteni ietekmē ne tikai šie trīs parametri – dzimšanas dati, vārds un uzvārds. Mūs ietekmē arī apkārtējā vide – jebko ap mums esošu, ko varam aprakstīt, nosaukt, var izteikt ciparos. Katram alfabēta burtam atbilst konkrēts cipars no 1-9. Tādā veidā savu ietekmi uz mums atstāj pilsēta, adrese, kurā dzīvojam, mūsu telefona, mašīnas numurs, pases numurs utt.
Svarīgs ir katrs cipars, un svarīgi ir to visu salikt kopā vienotā veselumā, kā tas arī ir, bet, lai to izprastu, mēs iesākumā veselumu sadalām pa detaļām – līdzīgi, kā ar lasīšanu – iesākumā taču mēc iemācāmies alfabētu, un tikai pēc tam mācāmies veidot vārdus un teikumus. Līdzīgi ir arī ar skaitļiem – katrs no tiem atklāj konkrētus Visuma principus, kas, savukārt, cilvēkā izpaužas kā uzskatu sistēma, kas veido raksturu.
Numeroloģiju var pielietot kā ļoti praktisku un ērtu instrumentu savā ikdienā. Tie, kas to ir apguvuši, saprot, ka tas nav tikai instruments, tas ir nebeidzams attīstības ceļš, kuru ejot, atklājas arvien jaunas, iepriekš neizprastas ciparu dimensijas, kas paplašina apziņu. Iemācīties numeroloģiju – tas ir līdzīgi kā iemācīties jaunu svešvalodu, kas var mūsu dzīvi padarīt daudz bagātāku, jo rodas izpratne, kā viss ir, kā kas strādā, ka dzīvē nav nejaušību, viss ir balstīts uz likumsakarībām. Savukārt, zināšanas atbrīvo mūsu prātu no bailēm, un tas sniedz brīvību. Tikai brīvs cilvēks, kas ir gatavs uzņemties atbildību par saviem lēmumiem, spēj apzināties, kā strādā sistēma (matrica), kurā visi atrodamies un esam iesaistījušies kopējā spēlē.
Zināšanas dod iespēju izprast šīs spēles noteikumus, ko šajā gadījumā var nosaukt par trumpjiem (kā kāršu spēļē), jo lielākā daļa cilvēces nemaz neapzinās, ka šajā spēlē piedalās, bet visbiežāk tie, kas pat apzinās, neizprot tās noteikumus. Nu, piemēram, ja mēs protestējam vai cīnāmies pret kaut ko, tad tam, pret ko cīnāmies, atdodam savu enerģiju. Vislabākais būtu necīnīties nemaz, un tad sistēmas enerģija “aizlidotu tukšumā”, negūstot atbalstu, bet, kamēr to nespējam, tad vismaz iestāsimies par kaut ko, cīnīsimies par kaut ko, tādā veidā vismaz veidojot pastāvošajai enerģijai pretsvaru.
Ja kādam nav skaidrs, kā tas strādā – tad lūk, piemērs – “nekādā gadījumā tagad nedomājiet par sarkanu ābolu...” Izdevās? Nu, protams, ka ne. Tas būtu analoģiski, ja mēs teiktu: “Cīnīsimies pret sarkanu ābolu audzēšanu!” – mēs tikai pievērstu uzmanību, ka tagad jāaudzē tikai sarkani āboli. Bet tagad – “iedomājieties dzeltenu, sulīgu bumbieru!” Jā, tas strādā tieši tā, pat siekalas saskrēja mutē, cik sulīgs tas bumbiers!
“Pieļautās kļūdas ir jūsu kapitāls. Ja ieņemsiet šādu pozīciju, jūs gaida spoži panākumi.”*
“Virzoties uz svešu mērķi pa svešām durvīm, jūs strādājat svārstu (svārsti = sistēma, matrica - aut.) labā. Šajā ceļā jūsu dvēsele vienmēr teiks “negribu”, bet prāts skandinās ”vajag”. Tas ir ceļš uz nekurieni, lai arī cik saprātīgi argumenti un skaistas dekorācijas to rotātu. Izeja ir tikai viena – noteikt savu mērķi un doties tam pretī.” **
“Es negribu un neceru. Esmu apņēmies” ***
Novēlu ikvienam iedvesmu un apņēmību - izzināt ar bērna interesi un zinātkāri, iegūt zināšanas un izpratni par sevi, un atcerēties vissvarīgāko – pielietot šīs zināšanas savā ikdienā praksē!
* ** *** V.Zēlands “Realitātes transērfings. III
pakāpe. Uz priekšu pagātnē!”
Interesanti fakti par Pitagoru un viņa mācības sekotājiem

(Rakstu sagatavoja: Vineta Riekstiņa)
Pitagora dzīvi un viņa mācības ir apvītas ar daudziem neskaidriem, pat savā ziņā mistiskiem faktiem. Visticamāk, tas ir tā dēļ, ka viss, kas saistās ar viņa sludināto mācību, tika turēts stingrā slepenībā, visi tajā iesaistītie bija devuši klusēšanas zvērestu. Pitagorisms – viņa paustās filozofijas virziena, kulta kustības nosaukums, viņa mācības sekotājus dēvēja par pitagoriešiem. Var teikt, ka Pitagors Krotonā (Itālijā) bija izveidojis tādu kā savu sekotāju savienību.
Slavenais grieķu filozofs un matemātiķis, ko daudzi pazīst vien kā Pitagora teorēmas atklājēju, bija noslēpumaina personība, par viņa dzīvi atklātībā kļuva zināms tikai pēc pāris simtiem gadu pēc viņa nāves. Tieši tāpat nav īsti zināms, vai Pitagora teorēmu atklāja viņš pats, vai arī kāds no viņa mācekļiem.
Pitagors ir dzimis aptuveni 570. g.p.m.ē. Samosas salā. Ir zināms, ka viņš ir mācījies gan austrumos, gan Ēģiptē, pēc tam sācis savu reliģisko filozofiju, kas balstījās uz matemātiskiem pamatiem, mācīt saviem sekotājiem, skolniekiem. Viņa mācekļi slavināja matemātisko harmoniju, ticēja, ka Visumā viss ir balstīts uz skaitļiem, ieskaitot dabu un mūziku. Skaitlis “desmit” tika uzskatīts kā “virsskaitlis”.
Neskatoties uz to, ka pitagorieši pret cilvēkiem bija noskaņoti labestīgi, paši bija gatavi paciest pat spīdzināšanu, lai tikai nenodotu slepeno informāciju. Viens no neskaidrajiem faktiem, ko piedēvē Pitagoram, ir tāds, ka viņš esot nogalinājis kādu no saviem sekotājiem. Pitagorieši ticēja, ka ar racionālo skaitļu palīdzību var izskaidrot Visuma uzbūves principus. Taču viens no viņa sekopājiem, vārdā Hippas, atklāja zelta griezumu, kas apgāza vienu no fundamentālajiem principiem, ko savos darbos izmantoja Pitagors, un matemātiķis, iespējams, par to viņu ir nogalinājis.
Kā liecina vēsture, viņi abi ir bijuši laivā, kad Hippas Pitagoram ir stāstījis par saviem pretrunīgajiem aprēķiniem. Pitagors viņu esot izgrūdis no laivas un noslīcinājis, pārējiem sekotājiem liekot par to klusēt. Otra versija ir tāda, ka Hippas ir atklājis, ka arī no skaitļa “divi” var izvilkt kvadrātsakni. Nav skaidri zināms, vai tas tiešām tā ir bijis, bet tas, ka tika atklāti iracionālie skaitļi, ievērojami sašūpoja Pitagora mācības pamatus, jo pitagorieši bija pārliecināti, ka Visums ir radīts uz veaselo skaitļu pamata.
Vēl kāds interesants fakts – pitagorieši bija veģetāriši, viņi neēda arī pupas, jo ticēja, ka cilvēku dvēseles iemiesojas zvēros un arī pupās. Viens no galvenajiem principiem Pitagora mācībā bija dvēseļu pārdzimšana. Viņi ticēja, ka tās pēc nāves iemiesojas dzīvniekos, tādēļ pitagoriešiem bija stingri aizliegts ēst gaļu, un arī pupas, jo pastāvēja uzskats, ka dvēseles var iemiesoties arī tajās, varbūt par pamatu šai pārliecībai ir pupu forma, kas atgādina cilvēka embriju.
Arī ap Pitagora nāvi ir apvītas vairākas leģendas, viena no tām vēsta, ka Pitagoram gandrīz izdevies aizbēgt no saviem vajātājiem, bet skrienot viņš nonācis favas pupu laukā un atteicies tam skriet cauri, jo tas pārkāpjot viņa mācības pamatprincipus, tādēļ viņš apstājies un ticis nogalināts.
Vēl kāds interesants fakts – pitagorieši ticēja, ka viņu līderim piemīt īpašas, pārdabiskas spējas. Viņi uzskatīja, ka viņš spēj sarunāties ar dzīvniekiem un atceras savas iepriekšējās dzīves. Tika uzskatīts, ka viņš spēj zināt, piemēram, kad būs nākamā zemestrīce, vai arī apturēt krusu, apturēt vēju un nomierināt okeānu. Klīda pat baumas, ka viņam esot zelta gūža, un kājas arī esot no zelta. Romas Cicerons ir atzīmējis, ka pitagorieši, aizstāvot savas idejas, ir lietojuši frāzi: “Saimnieks tā teica”, ar to domājot Pitagoru.
Arī sievietes aktīvi piedalījās Pitagora ideju attīstībā, lai gan to skaits, proporcionāli, salīdzinot ar vīriešiem, nebija tik liels – filozofs Jamblikss savā darbā par Pitagora dzīvi ir pieminējis, ka esot bijuši 218 pitagorieši – vīrieši un 17 – sievietes. Pēc visa spriežot, slavenais matemātiķis pret viņām ir izturējies kā pret vienlīdzīgām. Viena no slavenākajām Pitagora sekotājām bijusi Timika, par kuru ir zināms, ka viņa ir bijusi stāvoklī, un lai spīdzināšanas laikā neatklātu noslēpumus Dionīsam, esot nokodusi sev mēli.
Papildus tam, ka pitagoriešiem bija jāievēro stingra diēta, viņiem bija jāievēro vēl arī citi noteikumi, no kuriem daudzi šķiet pavisam dīvaini. Piemēram, bija noteikts, ka kurpe vispirms ir jāuzvelk labajā kājā, viņiem bija aizliegts ceļot pa koplietošanas ceļiem, un nedrīkstēja pieskarties baltiem gaiļiem.
Bet visīpašākais noteikums bija tāds, ka pitagoriešiem bija jāievēro klusēšanas zvērests, viņi nedrīkstēja runāt piecus gadus. Gribētos ticēt, ka šis klusēšanas zvērests bija attiecināms uz komunikāciju ar ārpus pitagoriešu grupas esošajiem, jo kā gan citādi viņi būtu varējuši veikt kopīgos atklājumus.
KO PAR CILVĒKU VĒSTA DZIMŠANAS GADA PĒDĒJAIS CIPARS

(Rakstu sagatavoja: Vineta Riekstiņa)
Dzimšanas dati sniedz par cilvēku ļoti daudz informāciju, ja vien to prot izlasīt. Dzīvē nav nejaušību, viss ir balstīts uz noteiktām likumsakarībām. Skaitļi mums atklāj cilvēka rakstura īpašību, uzvedības modeļa likumsakarības, un ne tikai to vien. Īpaša nozīme ir ikvienam ciparam, bet šoreiz pievērsīsimies dzimšanas datu rindas gada pēdējam ciparam, izskatot to piecu elementu - stihiju kontekstā, izmantojot austrumu horoskopu.
Atbilstoši ķīniešu kalendāram, kas ir balstīts uz austrumu horoskopa pamatprincipiem, konkrētus laika periodus uz Zemes pārvalda viens no pieciem pamata elementiem jeb stihijām – Koks, Uguns, Metāls (Gaiss), Ūdens un Zeme. Jau daudzus gadu tūkstošus atpakaļ ir atklāts, ka šīs stihijas ietekmē ne tikai kosmiskos un dabas procesus, bet arī cilvēku, kas ir viens no šī kopuma elementiem. Pēc šiem pieciem dabas elementiem var spriest gan par cilvēka raksturu, gan uzvedību, gan veselību, jo raksturs taču veido mūsu ieradumus, kas vistiešākajā veidā atstāj ietekmi arī uz veselību.
Tātad, lai noskaidrotu kādu savu rakstura šķautni, ir nepieciešams zināt sava dzimšanas gada pēdējo ciparu.
Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 0 vai 1, tad tas atbilst elementam – stihijai METĀLS (GAISS).
Metāla elementa pārvaldībā esošu cilvēku raksturā ir tādas īpašības kā neatkarība un patstāvīgums, kas ir balstīti uz viņu gribasspēka. Viņos ir ļoti liels dzīvības spēks. Viņi sevi mīl, bet pratīs cienīt un parūpēties arī par citiem. Pēc dabas šie cilvēki ir diezgan ieturēti, bet ārējā spiediena ietekmē spēj nelokāmi aizstāvēt sevi un savus uzskatus.
Šī elementa pārstāvji tiecas uz kārtību, tīrību, cenšas ievērot balansu it visā. Izceļas ar savu izlēmību, uz viņiem var paļauties, lai gan ik pa laikam viņi cenšas turēties atstatus, nevēloties būt pūļa daļa. Kad viņi paši zina, ko tieši vēlas un meklē, tad spēj darboties ar apskaužamu apņēmību, šķēršļi un neveiksmes tiem nekad neļaus novirzīties no izvēlētā ceļa, visas problēmas viņi spēj atrisināt ar vieglumu. Viņi nebaidās no vientulības, vienīgais, ko vēlas no sociuma – lai tiktu atzīti viņu sasniegumi un panākumi.
Kā trūkumu var minēt impulsivitāti, kas viņus šad tad pārņem. Apzināti vai neapzināti, bet šiem cilvēkiem visiem piemīt nepārvarama tieksme pēc greznības, naudas un varas. Dažreiz viņi mēdz būt nepamatoti stūrgalvīgi. Būdami vadītāji, viņi ir diezgan prasīgi un vēlas, lai padotie būtu atbilstoši viņu augsti noteiktajiem standartiem.
Gaiss (Metāls) – rietumi, gadalaiks – rudens. Krāsa – balta. Metāls (Gaiss) atbilst elpošanas sistēmai un plaušām.
Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 2 vai 3, tad tas atbilst elementam – stihijai ŪDENS.
Ūdens elementa pārvaldībā esošie cilvēki ir apburoši un atsaucīgi, spēj just līdzi. Ļoti elastīgi, lieliski spēj peldēt pa straumi. Bez visa tā, ir vēl arī ļoti gudri un kreatīvi. Apveltīti ar ļoti spēcīgu iztēli un spēju to likt lietā.
Starp viņiem ir sastopami daudzi lieliski filozofi un domātāji, viņi ir samērā neatkarīgi, visbiežāk apgūst vairākas profesijas. Ūdens elementa pārstāvji ir apveltīti ar izcilām komunikāciajas prasmēm, spēj būt ļoti pārliecinoši. Īpaši jāatzīmē arī viņu izcilās diplomātijas dotības. Ļoti intuitīvi, spēj “uzķert” to, ko citi nepamana. Spēj būt gan labi organizātori, gan izpildītāji. Ievēro apkārtējo talantus un palīdz viņiem tos attīstīt.
Ūdens cilvēki var būt arī noslēgti un nepatiesi, nekad neatklās citiem savus noslēpumus. Mēdz būt manipulatori. Vienmēr un visur cenšas atrast vienkāršu un vieglu izeju, tā kā cenšas izdabāt gan savām, gan arī citu iegribām. Viņiem derētu iemācīties stingri nostāties uz savām kājām un iet savu ceļu.
Ūdens – ziemeļi, gadalaiks – ziema, krāsa – melna. Ūdens ir saistīta ar kaulu un izvades sistēmām. Būtu ieteicams izvairīties no pārāk ūdeņainām vietām, lai arī cik paradoksāli tas izklausītos.
Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 4 vai 5, tad tas atbilst elementam – stihijai KOKS.
Koka elementa pārvaldībā esošie cilvēki ir ļoti dāsni. Viņi stingri seko saviem principiem, ievērojot ētiku. Patīk izzināt pasauli un analizēt informāciju. Īpaši izceļas ar savām pārliecināšanas spējām.
Artistiski un radoši, kas nereti izpaužas pilnīgi visā, pie kā viņi “pieliek roku”. Viņi ir ļoti strādīgi, vienmēr meklē kādu nodarbi, jo uzskata, ka darbs ir vislabākais, kur pielietot savus spēkus un prasmes. Viena no viņu vislabākajām īpašībām ir pārliecinātība par sevi.
Viņi vienmēr ir pateicīgi par visu, kas viņiem ir, un netiecas pēc pārmērībām, nemēģiot uzlēkt augstāk par savu galvu, kaut gan viņu interešu sfēra ir pietiekami plaša un daudzpusīga. Viņi ir uzticami draugi, kas nekad neuzvedīsies egoistiski, ir izcili komandas spēlētāji, ļoti līdzjūtīgi pret citiem.
Kā trūkumu var uzskatīt izšķērdību. Viņi var grēkot ar to, ka uzņemas vairāk uzdevumu, nekā spēj paveikt, tādēļ ne reti pārslogo sevi ar darbiem, kas nevienam var neradīt labumu. Citiem vārdiem, Koka elementa pārstāvjiem ir jāmācās noteikt sevas robežas un pareizi sabalansēt spēkus. Noteiktos apstākļos var kļūt pārāk atkarīgi no citiem un pat pazaudēties pūlī, vairākumā gadījumu tas var būt iespējams vienīgi viņu pasivitātes un vilcināšanās dēļ.
Koks – austrumi, gadalaiks – pavasaris, krāsa – zaļa. Koks ir saistīts ar žultspūsli un aknām. Elementa pārstāvjiem vēlams izvairīties no pārāk vējainām vietām.
Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 6 vai 7, tad tas atbilst elementam – stihijai UGUNS.
Uguns elementa pārvaldībā esošie cilvēki vienmēr alkst un ir gatavi piedzīvojumiem, nekad neatteiksies izpētīt ko jaunu. Tās it ļoti aktīvas un enerģiskas personības ar labu, spēcīgu vadītāju iezīmēm, patīk konkurēt un uzvarēt.
Uguns cilvēki ir sasodīti pievilcīgi, nepanes vientulību, dod priekšroku atrasties starp cilvēkiem un būt pastāvīgā kustībā. Viņi ir ļoti pieķērušies saviem tuviniekiem un visiem spēkiem cenšas uzturēt jebkuras ģimeniskas saites. Piemīt augsts pašvērtējums un pārliecība par sevi, viņi ir gudri, draudzīgi, izlēmīgi un efektīvi, piemīt oratora talants.
Kā trūkumu var minēt uguns cilvēku agresivitāti un pārlieko vēlmi sasniegt savus mērķus jebkuriem līdzekļiem un spēkiem. Bez tā, viņi mēdz būt pārlieku emocionāli, bieži vien ir pārāk nepacietīgi. Egoistiski un pārāk ambiciozi. Reti kad rēķinās ar citiem cilvēkiem.
Uguns – dienvidi, gadalaiks – vasara, krāsa – sarkana. Uguns ir saistīta ar asinsvadu sistēmu un sirdi. Uguns cilvēkiem vēlams turēties tālāk no pārāk intensīviem karstuma avotiem un neļauties emociju izvirdumiem.
Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 8 vai 9, tad tas atbilst elementam – stihijai ZEME
Zemes elementa pārvaldībā esošie cilvēki ir uzticami un pacietīgi. Zemes enerģija tiem piešķir atbildības sajūtu pret saviem tuviniekiem. Viņiem ir pietiekami daudz ambīciju, bet, pie visa tā, viņi ir arī ideālisti. Problēmas risina pa etapiem un ar skaidru galvu. Labi attīstīta intuīcija. Apkārtējie cenšas viņiem līdzināties, jo viņi dzīvo pēc augstiem morāles un tikumiskajiem principiem un vērtībām. Ciena ētiku un disciplīnu, un, pateicoties samērā konservatīvajam raksturam, savus resursus prot izmantot ar prātu.
Zemes elementa pārstāvjiem ir labas attiecības ar naudu. Spēj ieraudzīt daudzas situācijas no nākotnes perspektīvas. Emocijās mēdz būt ieturēti, tomēr viņiem ir ļoti svarīgi būt mīlētiem. Dažreiz viņiem pietrūkst nedaudz avantūrisma un dzīvīguma. Mēdz būt arī cietsirdīgi un spītīgi. Grib visu kontrolēt, bieži ņemot vērā vienīgi savas intereses un ieguvumus. Dzīvē visvairāk viņus biedē neziņa, kas var novest pat līdz panikas lēkmēm un depresijai.
Elements Zeme ir centrs, kas atbild par gadalaiku maiņu. Krāsa – dzeltena. Zeme ir saistīta ar gremošanas sistēmu – kuņģi un liesu. Vēlams turēties tālāk no purvainiem apvidiem, kur ir paaugstināts mitrums.
Protams, mēs nevaram par cilvēka raksturu kopumā spriest tikai pēc viena cipara, bet tajā noteikti ir sava daļa patiesības. Savukārt, ja mēs zinām, ka dzimšanas datu rindā kopumā ir tikai 8 cipari, tad viens no astoņiem ir pat ļoti daudz. Un vienmēr jau paliek iespēja izpētīt dziļāk!
Piecu elementu - stihiju un gada pēdējo ciparu raksturojumā izmantota interneta vietne nakomu.com.
“Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš” (12.02.2021)

(Autore: Vineta Riekstiņa)
Šodien atkal viens no interesantajiem datumiem, kad datums, mēnesis un gads ir lasāmi no abiem galiem vienādi - 12.02.2021 - projecējas precīzs spogulis. Par šo tēmu nāk prātā Ojāra Vācieša dzejolītis “Gads”:
“Gan ar sniegiem, gan ar saliem,
gan ar lauskiem skaļš –
gads ir balts no abiem galiem
un pa vidu zaļš.”
Nu pilnīgi kā par šo gadu būtu uzrakstīts! Un tad vēl šī interesantā diena, par kuru mana pirmā asociācija ir – “kā sauksi, tā atsauksies”, “ko sēsi – to pļausi”. Protams, ka šāds princips darbojas katru dienu, katru mirkli, bet šī diena tam ir īpašs piemērs.
Ja mēs izskatām skaitļu rindu 1 2 0 2 2 0 2 1, tad, lasot no kreisās uz labo pusi, kā tas ir ierasts un tiek darīts arī numeroloģijā, ir redzams, ka viss sākas no sevis paša, un beidzas ar sevi pašu, jo “1” – tas ir “es pats”, sākuma impulss. Savukārt, “2” - sajūta, salīdzināšana, vērtēšana. Datums parāda cilvēka rīcību, uzvedību, savukārt, mēnesis – rīcības motivāciju, sajūtu, kāpēc cilvēks rīkojas tā, kā rīkojas. Savukārt, gads parāda, ko cilvēks, tā rīkojoties, grib panākt, sagaida no sabiedrības, ko grib saņemt pretī. 12. datums vēsta – es pats, izvērtējot dažādas iespējas, izlemšu kā es darīšu, lai iegūtu vislabāko rezultātu, kas man rada līdzsvaru, par ko stāsta cipars “3”, kas veidojas datuma summā.
Februāris - cipars “2” – vislabprātāk es to darītu ar kādu kopā, un tad mēs varētu salīdzināt, kas kuram no tā visa ir sanācis. Kādā veidā šodien veiksmīgāk realizēt savas ieceres – to nosaka dienas enerģija, datuma un mēneša kopsumma, ko sasummējot, mēs iegūstam ciparu “5” (1 + 2 + 0 + 2 = 5). “5” – tā ir radoša, elastīga pieeja, dalīšanās ar pieredzi, enerģijas apmaiņa, darot to ar patiesu prieku, no sirds. Arī šī gada (2021) enerģētiskais fons, ko iegūst, visus ciparus sasummējot, ir cipars “5”, kas liek mainīties, meklēt elastīgus risinājumus. “5” viens no atslēgas vārdiem ir brīvība. Ja pagājušais gads bija cipara “4” zīmē, kas mācīja sakārtot robežas un noteikumus, tad “5” liek apzināties, kuri noteikumi ir pieņemami un kuri – jāmaina, lai iegūtu brīvību. Ja cilvēks pats nav gatavs neko mainīt, tad dzīve to piespiedīs tā vai tā.
Ja mēs saskaitīsim visu šo ciparu rindu 1 + 2 + 0 + 2 + 2 + 0 + 2 + 1 , tad summā iegūsim 10, kas parāda, ka no šī visa rezultātā ir jārodas “gudrākam vieniniekam”, jo 1 ar nulli galā vairs jau nav tas pats vieninieks, bet tas būs ar jaunu pieredzi, nāksies kaut ko mainīt, vecie uzstādījumi vairs nederēs. To parāda arī astotnieki, kas izveidojas šīs dienas pagātnes kodā. Cipars “8” māca mainīties, transformēties, bet darīt to ar mīlestību (1 + 2 + 0 + 2 + 2 + 0 + 2 + 1 = 10; iegūstam šīs dienas nākotnes un pagātnes kodus, kas veido šīs dienas enerģētisko fonu – 101/088, kur 101 ir nākotnes kods – rezultāts, kas šodien jāiegūst, bet 088 – pagātnes kods – tā ir enerģija, uz kuras var balstīties, lai iegūtu šodien vēlamo rezultātu).
Cipars “8” simbolizē arī karmu, Sansāras ratu – cikliskumu, situāciju atkārtošanos. Ja mēs atkal nonākam tādā pašā, jau atpazīstamā situācijā – tas nozīmē, ka kaut ko neesam pareizi sapratuši, ka ir jāmeklē cits risinājums. Tā kā pagātnes kodā parādās 088 – tas nozīmē, ka šo pagātni ir jāpieņem, kļūdas un aizvainojumi – jāpiedod un jāatlaiž un ar mīlestību jātransformē par “gudrāku vieninieku” – par 10.
Ja atceraties, kā izskatās šautuves mērķis, tad vistālāk no centra ir “1”, bet pašā centrā ir “10”. Mēs sakām – “trāpīts desmitniekā”. Lai to paveiktu, ir nepieciešams ieguldīt darbu - treniņš, izturība, mērķtiecība, neatlaidība, nezaudēt fokusu, un pagātnes pieredzi izmantot tikai tādēļ, lai izdarītu secinājumus, kas no tā der, un kas nē, nevis darīt atkal “pa vecam”, mēs sakām “sēdēt uz lauriem”, tīksminoties par saviem sasniegumiem vai arī atceroties, kā tad un tad kaut kas nesanāca, tādēļ šodien arī nav vērts piepūlēties.
Kādēļ man šodien raisās tādas pārdomas? Tā kā viena no manām sirdslietām ir numeroloģija, pasaule bieži ar mani runā skaitļu valodā. Šodien tā bija šī zīmīgā skaitļu rinda, kas sākas un beidzas ar “1”, tas ir – ar mani pašu, bet pa vidu ir šie daudzie divnieki, kas piedāvā izvēles. Katra izvēle piedāvā pieņemt lēmumu, ja nav lēmuma, tad nav arī mērķa, un nav rīcības. Šodienas ciparu rindā ir arī divas nulles. Nulle kā simbols to arī saka – vai nu rezultāts būs “0”, vai arī ir iespēja sākt kaut ko pilnīgi jaunu, “no nulles”, darīt ne tā kā dara citi, vai kā ir darīts vienmēr.
Nobeigumā gribu padalīties ar ļoti pacilājošu stāstu, ko pieminēja P. Kļava savā 9. februāra lekcijā. “Kāda māte sēdēja un raudot lasīja no skolas saņemtu vēstuli par savu dēlu. Tajā bija teikts, lai viņa savu dēlu uz skolu vairs neved, jo no tā neesot nekādas jēgas, viņš neesot apmācāms, ka viņa sekmes ir nulles vērtībā. Dēls, redzot, ka viņa māte raud, jautāja, kas ir noticis, kas tur tāds ir rakstīts, ka jāraud. Uz to māte atbildēja: “Dēliņ, šeit raksta no tavas skolas, ka tu esi tik gudrs, ka viņi tev vairs neko jaunu nevarot iemācīt, tādēļ tev uz skolu vairs nevajag iet. Uz to puisēns kļuva ļoti priecīgs, ka vairs nav jāiet skolā. Šis puisītis bija Tomass Edisons.”
Ticēsim sev, saviem mērķiem un saviem lēmumiem, ko esam atzinuši par labu esam! Jaunā tūkstošgade ar ciparu “2” priekšā – tā arī ir izvēle - iet uz gaismu, attīstīties, vai uz tumsu, degradēties. Dzīve piedāvā un mūs liek visdažādākajās situācijās, mācīsimies paļauties, ka tas mums šajā brīdī ir vislabākais, jo mums nekad netiek atklāta visa bilde pilnībā, bet, ja turpinām iet mērķa virzienā, tad ar laiku atklājas arī slēptā aizberga dalļa.
PITAGORA NUMEROLOĢIJA, TĀS PSIHOLOĢISKAIS ASPEKTS UN PRAKTISKAIS PIELIETOJUMS
(Autore: Vineta Riekstiņa)
Daudzi bieži vien savu garīgās attīstības ceļu uzsāk ar numeroloģijas apguvi. Tas droši vien ir arī tādēļ, ka ciparus mēs lietojam savā ikdienā, tie mums liekas vairāk pazīstami, jo pielietojami visdažādājajos veidos kopš piedzimšanas brīža. Jau tad, kad cilvēciņš piedzimst, viņš tiek nosvērts un nomērīts – cik tad nu liels un smags ir viņa fziskais ķermenītis. Un tā dzīves laikā skaitļi mūsu ikdienā ieņem arvien noteiktāku un svarīgāku vietu, jo bez tiem neiztikt nekur – ne lai noteiktu lietu un procesu kvantitāti, ne kvalitāti.
Numeroloģijai ir savas priekšrocības – lai to iemācītos, nav nepieciešami nekādi papildus instrumenti vai datorprogrammas, vien rakstāmpiederumi un mūsdienās arī kalkulators, bez kura, protams, var arī iztikt. Vissvarīgākais, kas tiešām ir vajadzīgs - tā ir patiesa interese un aizrautība, vēlme izzināt un pētīt visdažādākos piemērus, - ir vajadzīga radošā uguns.
Cilvēka dzīve tiek skaitīta gados un iedalīta dažādos attīstības ciklos. Katram dzīves posmam attiecīgos vēstures periodos ir atzīti par labu esam dažādi paramerti – kādam cilvēkam ir jābūt fiziskajā veidolā, kā arī, kādam ir jābūt cilvēka mentālajam līmenim. Senajos vai antīkajos laikos, lai cilvēks izdzīvotu, viņa ķermenim un prāta spējām bija jābūt atbilstošām vienām kvalitātēm, viduslaikos – citām, bet mūsdienās, it sevišķi pēc pārejas jaunajā tūkstošgadē, jau pavisam kam pilnīgi jaunam.
Ne par velti publiskajā telpā arvien vairāk tiek aktualizēta tēma par jaunā laika cilvēkiem, un līdz ar to, arī par nepieciešamību mainīt izglītības sistēmu, kas nekādā veidā netiek līdzi atbilstošajam laikmetam. Jā, mēs visi esam cilvēki - ar fizisko ķermeni, kam ir visdažādākie parametri un fiziskā kapacitāte – spēks, veiklība, lokanība utt., mums visiem ir iedots arī prāts (arī tiem, kam pēc lielākā vairuma sabiedrības viedokļa tiktu uzskatīts, ka tā nav – tas ir tikai viedoklis bez zināšanām un izpratnes).
Par šo visu domājot, prātā ataust kaut kur redzēta bilde, kur rindā tiek nostādīti zilonis, tīģeris, žirafe, zivs, zaķis – un visiem no viņiem tiek prasīts uzkāpt kokā – pēc tā, kā viņi to spēs, tiks arī novērtēti. Kā jau var saprast, ne visi no klātesošajiem to spēj, jo tas vienkārši viņiem no dabas nav dots. Un ja atceramies paši savu skolas laiku, tad tikai retais no mums bija tāds, kam padevās vienlīdz labi gandrīz viss, bet kaut kas vienalga bija sirdij vistuvākais, ko cilvēks būtu bijis gatavs darīt, kā saka, no rīta līdz vakaram, bet skolas sistēmā kādam talantam pat nevarēja atrast pielietojumu, tāpēc to labāk atzīt par nesvarīgu vai nevajadzīgu. Tādēļ arī daudzi no mums visu mūžu sevi var izjust kā sliktāku, nepilnīgāku, nevērtīgāku kā citi, jo ir kaut kam neatbilstoši, tātad – “nederīgi”.
Mēs visus šos gadus runājam par vispusēju izglītību, bet kā cilvēkam atrast sevi tajā visā, saprast, kas patiešām ir viņam vislabākais, ja šodien skolā visi priekšmeti, kas attīsta tieši radošumu un sajūtas, ir tikuši aizbīdīti otrajā plānā? Pat sports, kas ir tik svarīgs fiziskā ķermeņa attīstībai un uzturēšanai, ir ticis pārvērsts par kaut kādu normu izpildes pasākumu, - sak, ja nevari aizlēkt atbilstošos metrus, tad neesi atbilstošs.
Un jāatzīst, ka starp šiem daudzajiem parametriem – ne tikai mūsdienās, bet arī jau gadsimtus iepriekš, pēc kā ir tikusi vērtēta cilvēka “kaut kāda atbilstība”, ļoti iztrūkst tas, kā tajā visā ir juties cilvieks pats – savā ķermenī, savās domās un sajūtās, savā dzīvē vispār, līdz kamēr tam pievērsās tāda zinātne kā psiholoģija.
Psihe, kas tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “dvēsele”, ir “cilvēka un arī augstāko dzīvnieku īpašību kopums, kas nevis materiāli vai enerģētiski, bet gan informacionāli regulē izturēšanos un cilvēkam dod spēju domāt, gribēt un just. (..) Cilvēkam piemīt augstākā psihes forma – apziņa”*
Jautājumi par psihi un domāšanu ir pastāvējuši jau kopš antīkās pasaules laikiem, par to ir rakstījis arī Aristotelis (“De Memoria et Reminiscentia”), psiholoģija kā zinātne izveidojās tikai 19. gadsimta otrajā pusē, kam par pamatu kalpoja filozofija, fizioloģija un fizika. Pirmo zinātnisko darbu psiholoģijā 1860. gadā sarakstīja Gustavs Fehners – “Psihofizikas pamati” (“Elemente der Psychophysic”).
Par formālu psiholoģijas kā zinātnes, kas atšķiras no bioloģijas un filozofijas aizsācēju un pirmo psihologu (arī “psiholoģijas tēvu”) tiek uzskatīts Vilhelms Vundts, kas 1879. gadā Vācijā, Leipcigā, izveidoja pirmo psiholoģijas laboratoriju. Un kurš gan šodien neko nebūtu dzirdējis par Zigmundu Freidu un Karlu Gustavu Jungu! Augstskolās psiholoģiju uzsāka mācīt tikai 1930. – 1940. gados – tikai pagājušajā gadsimtā, līdz tam cilvēka sajūtas un visdziļākās personiskās vajadzības ir tikušas atstātas novārtā!
Tātad, psiholoģija pēc savas būtības ir mācība par dvēseli, par šo nemirstīgo energoinformatīvo cilvēka daļu, kodolu, kas pārdzimst no dzīves uz dzīvi, iemiesojoties arvien no jauna, paņemot līdzi vien katras dzīves laikā gūtās zināšanas un pieredzi. Par to, ka dvēsele ir nemirstīga un nāves brīdī ķermeni atstāj, lai atkal iemiesotos no jauna, rakstīja jau 5. gadsimtā p. m. ē. Hērodts, kuru bieži vien sauc par “vēstures tēvu”, ka ēģiptieši esot bijuši pirmie, kas apgalvoja, ka cilvēka dvēsele ir nemirstīga un atkal pārmiesojas citā ķermenī.
Šis uzskats par dvēseles pārdzimšanu ir ļoti būtisks arī Pitagora mācību sistēmā, kas radās vēl gadsimtu iepriekš, un bija kļuvis ļoti ietekmīgs grieķu domāšanas sistēmā. “Pitagoriešu skolā” nodarbojās ar matemātiku, ar skaitļu īpašību īpašu pētīšanu. Pitagora mācības līdz mūsdienām gan ir nonākušas tikai no “otrajām rokām” nevis no tiešā avota, viņa laikā tās ikvienam arī nebija pieejamas.
Viens no šādiem avotiem, kur var iegūt informāciju par Pitagora mācībām, ir Diogēna Laertija 3. gadsimtā sarakstītais darbs “Pitagora dzīve”, kur šis autors raksta, ka Pitagors esot mācījis, ka pastāv attiecības starp cilvēkiem un dieviem, jo cilvēki piedalās dievišķajā principā, un saistībā ar to Dievs īsteno savu augstāko gribu cilvēku labā. Pēc teiktā var spriest, ka - cilvēks ir saistīts ar dievišķo, jo viņā ir ietverts dievišķais princips, tātad, tas saista viņu ar dieviem un pašu Dievu. Dievišķais princips – tā ir cilvēka dvēsele, nemirstīgā daļa (jo Dievs taču ir nemirstīgs, mūžīgs). Un vēl no šī var secināt arī to, ka Dievs visu laiku ietekmē mūsu dzīvi, ka tas nav kaut kur atlikts malā, “kādā augstā plauktā”, ka tas, kas ir augšā, ietekmē dzīvi arī šeit, apakšā – un otrādi, tātad, tiek atklāts šis ļoti būtiskais princips – “kā augšā, tā apakšā”.
Vēl Latertijs raksta, ka Pitagors piemin sauli, tās nozīmīgumu dzīvības procesā, ka tās gaisma un siltums ir vitāli nepieciešami visam dzīvajam, kas ir uz zemes, arī augiem un dzīvniekiem. Pitagors runā par to, ka arī augi ir dzīvas būtnes, bet ne visām dzīvajām būtnēm ir dvēsele, skaidrojot to, ka dvēsele atšķiras no dzīvības, ka tā ir nemirstīga, pateicoties tai nemirstībai, no kuras dvēsele tika atšķelta.**
“Pitagoriešiem dvēselei ir trīs daļas: intelekts un saprātīgums (abi rodas smadzenēs) un kaislība (rodas sirdī). Tādēļ dvēsele gūst kaut ko gan no sirds, gan no smadzenēm. Cilvēka uzdevums ir panākt harmoniju starp šīm trīs daļām. Šī harmonija rodas no Dieva un no paša cilvēka izvēles. Šī ideja par harmonijas sasniegšanu starp cilvēku kā dzīvu būtni, piesaistītu mirstīgumam, un cilvēka dvēseli, kas ir nemirstīga, ir būtiska pitagoriešu ideāla daļa, ko vēlākie domātāji ne vienmēr atbalstīja.”***
Ar jēdzienu “harmonija” netiek domāts kaut kāds mistisks ideāls, bet gan konkrēts skaitlis, skaitliska proporcija. Viņu uzskats bija, ka visumā viss savstarpēji sader kopā un mijiedarbojas, balstoties uz konkrētām skaitliskajām attiecībām. Šodien mēs to saucam par sakrālo ģeometriju jeb par Zelta griezumu. No matemātikas daudzi noteikti atceras Fibonači skaitļu virkni, ko 12. – 13. gadsimtā atklāja ievērojamais Itāļu matemātiķis – tā ir skaitļu virkne, kur pirmie divi locekļi ir vienādi, bet katru nākamo locekli iegūst, saskaitot divus iepriekšējos, piemēram:
1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, ....
Dabā viss, kas ir atbilstošs Zelta griezuma principam, cilvēkam ir patīkams, izskatā liekas harmonisks, bet, ja kaut kas tam neatbilst, tad tiek pieņemts par nepatīkamu vai neglītu.
Pitagorieši skaitli uzskatīja par vienojošo principu, kas piemīt visam – lietām, procesiem, parādībām – un ka starp to visu pastāv konkrētas skaitliskas attiecības. Viņi bija pirmie, kas atklāja, ka mūzikas intervāli ir vienkāršu naturālo skaitļu proporcijas. “Mūzikas harmonija uz zemes, “apakšējā pasaulē” ir cieši savstarpēji saistīta ar sfēru harmoniju, ar to domājot visu universu, kur ir ietvertas planētas un zvaigznes, to dēvējot par “augšējo pasauli”. Pitagorieši uzskatīja, ka dvēseles vēlme ir atgriezties tajā mūžīgajā harmonijā, no kuras tā ir cēlusies un ir tikusi atšķelta.”****
Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa".*****
Uz šī principa, ka cilvēkus var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība – ir būvēta 9 rūtiņu matrica numerološijā, to iedalot fiziskajā, sajūtu un mentālajā plānā. Nevienu no šiem plāniem, cilvēkam esot iemiesojumā, nav iespējams izslēgt. Tas, ko var iemācīties darīt ar numeroloģijas palīdzību – ir izveidot un uzturēt balansu starp tiem. Jo uz zemes nekas nevar būt tikai materiāls – lai radītu materiālas lietas, cilvēkam ir vajadzīgs gan prāts, gan sirds degsme – sajūta. Ja cilvēks uz zemes, esot ķermenī, mēģina attīstīt tikai gudrību, mentālo plānu, tad var nākties smagi vilties attiecībās un materiālajā pasaulē vispār. Teiciens: “Ja jau tu esi tik gudrs, tad kāpēc tev nav naudas” – sevi pilnībā attaisno, jo svarīgi ir zināšanas integrēt savā ikdienas sadzīvē.
Savukārt, cilvēks, kas pārāk aizrausies tikai ar savu sajūtu apmierināšanu – ar godkāri, varaskāri, arī ar mīlestības sajūtu – var sajust vilšanos gan materiālajā, gan arī mentālajā pasaulē. Ja dēļ pārmēru varaskāres var pienākt laiks, kad citi no cilvēka novēršas, tad arī pārmērīgas mīlestības dēļ cilvēks var piedzīvot visdziļākās vilšanās dzīvē. Lai mēs kādam kaut ko varētu dot, mums tam visam ir jābūt pašiem. Ja mīlestības dēļ mēs otra labā no kaut kā visu laiku atsakāmies, arī tad riskējam pazaudēt visu, kas mums ir. Kā ļoti spilgtu piemēru šeit var minēt Dž. A. Kronina daiļdarbu “Trīs mīlestības”.
Visliekākās grūtības lielākajai daļai cilvēku, varētu pat teikt – visiem – dzīvē sagādā sarežģītas situācijas, kas izveidojas no nepareizas energoapmaiņas, no nepareiza došanas – ņemšanas principa izpratnes. To, kā šis princips tiek darbināts katra cilvēka dzīvē, ir redzams matricā.
Jau piedzimstot, cilvēks ienāk ar konkrētiem uzstādījumiem, ar savu raksturu, kas ir izveidojies jau iepriekšējos iemiesojumos, piedzimstot tieši tādā ģimenē, kas šīs viņa ipašības noteikti arī “ieslēgs”. Ne tāpat vien ir teiciens, ka katram bērnam tieši viņa mamma un tētis ir vislabākie, lai viņš varētu iegūt pieredzi, pēc kuras ir atnācis. Kad dvēsele sāk mosties, cilvēks sāk savu dzīvi spēt ieraudzīt tā kā no malas. Tādēļ arī parādās interese par numeroloģiju – arī tā ir iespēja paskatīties uz savu dzīvi no malas, un, kas ir īpaši svarīgi – iepazīt savu raksturu no malas.
Bieži vien cilvēks domā, - ja viņam izdosies saprast, kā viņa šodienas dzīves neveiksmes ietekmē pagājušā vai aizpagājušā dzīve, tad šodien viss sakārtosies, tādēļ daudzi sāk meklēt iespējas nokļūt kaut kur pagātnē, cerot, ka tas kā uz burvju mājiena sakārtos šodienu. Tomēr, bez darba ar sevi nekas nemainīsies – tieši tāpat, kā arī numeroloģijas apguve kā tāda neko dzīvē neizmainīs, ja cilvēks šīs zināšanas nesāks iedzīvināt savā ikdienā.
Iz vispārzināms princips, ka karma ir cēloņu seku likums, ka ir karmas kausi, kas prasa, lai viss tiktu nolīdzsvarots - ko sēsi – to pļausi. Taču ne visi aizdomājas par to, kā tieši karma veidojas mūsu ikdienā – kas ir pamatā tam, ka dzīvē tiek izjaukts balanss, līdzsvars. Sākas tas viss ar mūsu visdažādākajām attieksmēm, reakcijām, kas dzīves gaitā, tās nemainot, nostabilizējas un izveidojas par ieradumiem. Savukārt, ieradumi veido mūsu raksturu.
Pitagora numeroloģijas matrica ir ļoti precīzs cilvēka rakstura indikators, šo instrumentu labi pārzinot, ir vajadzīgas vien pāris minūtes, lai saprastu cilvēka pamata uzstādījumus, par ko tika rakstīts iepriekš, – kā cilvēks dzīvo, vai viņam aktuālāka ir izpausme fiziskajā, sajūtu vai mentālajā plānā. Šeit nav pareizu vai nepareizu, labu vai sliktu matricu (cilvēku). Jebkurš skaitlis matricā atklāj kādu cilvēka rakstura šķautni, savukārt, ciparu skaits parāda jaudu, ar kādu šī kvalitāte tiek darbināta. Tādā veidā atklājas materiālās pasaules dualitātes princips – nekas nav tikai labs vai slikts, viss ir nosacīti, un šie abi principi darbojas vienlaicīgi.
Zināšanas numeroloģijā var būt noderīgas arī, lai izprastu līdzcilvēku raksturu un īpašības, tā iepazīstot un izprotot arī otra rīcību un tās motivāciju, un tad izrādās, ka cilvēks vienkārši tāds ir, ka tā ir viņa programma, pēc kuras viņš darbojas – šī izpratne palīdz pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. Un protams, ar numeroloģijas palīdzību var sakārtot attiecības gan ģimenē, gan darba kolektīvā.
Numeroloģija šodien tiek pielietota arvien plašāk, to par labu esam ir atzinuši daudzi speciālisti, kas strādā ar cilvēkiem, tajā skaitā, arī psiholoi, jo ar tās palīdzību ir iespējams daudz ātrāk “uzstādīt diagnozi” un saprast, “kā to ārstēt’”. Šajā Ūdensvīra laikmetā numeroloģijas zināšanas atkal tiek pelnīti godā celtas. Jau Pitagora laikos bija skaidrs, cik svarīgi ir cilvēkam dzīvot nedalītā harmonijā ar universa sistēmu. Vieninieka princips ir, ka katra šūna satur informāciju par visu kopējo sistēmu, tieši tāpat arī visa sistēma satur informāciju par katru šūnu.
Svarīgs ir katrs cilvēks, kas pēc analoģijas principa ir vesela pasaule, mikrokosmoss. Un, ja šīs zināšanas var palīdzēt izglābt vai uzlabot dzīvi kaut vienam cilvēkam, tad tiek izglābta vai sakārtota vesela unikāla pasaule.
* https://lv.wikipedia.org
**R. Robertsons, “Indras tīkls”, Rīga, Jumava, 36.lpp.
*** R. Robertsons, “Indras tīkls”, Rīga, Jumava, 36.lpp.
**** R. Robertsons, “Indras tīkls”, Rīga, Jumava, 37.lpp.
***** https://lv.wikipedia.org
https://lv.reoveme.com
https://liv.lifehackk.com
Nosaki pats savu šī gada (no 1.janvāra līdz 31. decembrim) aktuālo tēmu.

(Autore: Inguna Balgalve)
Cilvēka dzīve rit pēc vairākiem dabas ritmiem vienlaicīgi, un katrs no tiem mums var kaut ko pavēstīt. Šoreiz ielūkosimies tēmā, kā cilvēks pats var noskaidrot, kāds viņam būs šis vai kāds cits kalendārais gads. Kādas tēmas būs aktuālas, un arī to, kā pats cilvēks jutīsies.
Lai noteiktu, kādi būs šī gada aktuālie jautājumi, dara šādi:
1) Saskaita sava dzimšanas datuma un mēneša ciparus savā starpā un, ja summa ir divciparu skaitlis, tad saskaita arī tos ciparus savā starpā un pieraksta summu. Tā dara, līdz summā ir viens cipars.
Piemērs: cilvēks dzimis 15. augustā, tas ir, 15.08. ÷ 1+5+0+8=14 ÷ 1+4=5, rezultātā esam ieguvuši personas ciparu ciparu 5.
2) Tad saskaita esošā gada (vai mums interesējošā gada) ciparus pēc tāda paša principa kā sākumā.
Piemērs: cilvēku interesē, kāds viņam būs 2020. gads. 2+0+2+0=4.
3) Lai noteiktu, kāds būs 2020. gads cilvēkam, kurš dzimis 15. augustā, ņem 1. punktā iegūto ciparu 5 un 2. punktā iegūto gada ciparu 4, tad saskaita abus kopā, un iegūstam ciparu, kas atbilst šī gada enerģijai. Ja summā sanāk divciparu skaitlis, tad saskaitām, līdz summā ir viens cipars.
Piemērs: Saskaitām personas ciparu ar gada ciparu, 5+4=9, esam ieguvuši ciparu 9, kas arī ir 2020. gada aktuālās tēmas cipars. Par to, ko sola šis gads, skatāmies skaidrojumu zemāk pie cipara 9.
1. gads – Plānošana. Nosaka jaunus mērķus. Emocionāli neitrāls gads.
Ja šī gada cipars ir 1, tas nozīmē, ka būs jāizmanto radoša pieeja it visam, ko darīsim, jo šajā laikā tiek nosprausts darbošanās virziens nākamajiem 9 gadiem. Gads prasa, lai cilvēks padomātu par to, ko jaunu var ieviest savā dzīvē, lai uzlabotu tās kvalitāti. Pastāv iespēja mainīt darbu. Var būt jaunas iepazīšanās vai statusa maiņa. Gads piemērots plānošanai, projektu izstrādei, sagatavošanās darbiem.
2. gads – Partnerattiecības. Veido jaunus kontaktus un izvērtē esošos. Emocionāli saspringts gads.
Otrā gada laikā nāksies risināt dažādus jautājumus, tāpēc jārēķinās, ka būs jāsaskaras ar dažādu uzskatu cilvēkiem. Tas var radīt zināmu spriedzi un, līdz ar to, izsaukt vieglu aizkaitināmību. Jācenšas apvaldīt savas spontāni radušās emocijas, tad šis gads var nest labus rezultātus jaunu kontaktu veidošanā vai arī jau esošo uzlabošanā un nostiprināšanā. Iespējamas jaunu attiecību sākšanās vai esošo beigas.
3. gads – Jārūpējas par savu labsajūtu un jānosaka prioritātes. Emocionāli pozitīvs gads.
Pēc saspringtā otrā gada cilvēks jūt vajadzību vairāk pievērst uzmanību pats sev un savai pašsajūtai. Aktuāli būs jautājumi, kas liek cilvēkam aizdomāties par to, kā viņš pats jūtas sevis radītajā vidē, un ko varētu darīt, lai esošo situāciju uzlabotu, padarītu to tīkamāku un harmoniskāku. Šajā laika posmā cilvēks ir draudzīgs un radoši noskaņots. Būs jānostabilizē attiecības ar radiniekiem un kaimiņiem.
4. gads – Aktīva darbošanās, stabilitātes radīšana un nostiprināšana. Emocionāli saspringts gads.
Kad mērķi nosprausti, partneri sameklēti un vide radošai darbībai sakārtota, tad laiks ķerties klāt darbiem. Šajā gadā cilvēks var tik daudz strādāt, ka var aizmirst pat par brīvdienām. Darbošanās mērķis ir radīt stingru un stabilu pamatu sev zem kājām. Šis gads ir piemērots visiem tiem darbiem, kas prasa fizisku piepūli, var arī sakārtot dokumentus, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem un zemi.
5. gads – Laiks atpūtai kopā ar bērniem un sev tuviem cilvēkiem. Emocionāli patīkams gads.
Pēc aktīvas darbošanās katram nepieciešama atpūta. Piektajā gadā cilvēkam prāts un sirds tiecas pēc kaut kā cēla, nezināma. Šajā laikā ir grūti domāt par nopietnām un sarežģītām lietām. Piemērots laiks, kad var ieviest gan savā dzīvē, gan arī darbā dažādus jauninājumus un uzlabojumus. Šajā gadā cilvēks uzplaukst un atveras, tāpēc arī apkārtējo pasauli uztver daudz izjustāk un draudzīgāk.
6. gads – Ģimenes vērtību un attiecību pārskatīšana, rūpes par veselību. Emocionāli pozitīvs gads.
Sestajā gadā aktuāli būs jautājumi, kas attiecas uz ģimeni un paša veselību. Svarīgi būs savstarpējie attiecību jautājumi, spēja sadarboties un prasme vienoties, ja viedokļi atšķiras. Iespējamas pārmaiņas ģimenē vai darbā. Viss notiekošais ietekmēs pašsajūtu un veselību. Šajā gadā jāizvērtē, vai laiks un ieguldītā enerģija darbā nekaitē mūsu pašu veselībai un attiecībām ģimenē.
7. gads – Redzesloka paplašināšana, ceļošana, mācības, kursi. Emocionāli neitrāls gads.
Septītajā gadā cilvēks pievēršas garīgajām vērtībām un savas apziņas paplašināšanai. Šajā laikā rodas vēlme apmeklēt dažādus izglītojošus un kvalifikācijas celšanas kursus. Ja neapmeklē kursus vai seminārus, cilvēkam ir vēlme nodoties dzīves apceres filozofijai. Šeit iederas teātru, koncertu un citu kultūras pasākumu apmeklējumi. Vairāk gribas laiku veltīt sev un turēties nostāk no ikdienas kņadas.
8. gads – Materiālo un garīgo vērtību līdzsvarošana. Emocionāli saspringts gads.
Šis ir viens no grūtāk prognozējamiem gadiem, jo šajā laikā darbojas karmas jeb likteņa likums, tautā sauktais: ”Ko sēsi, to pļausi” likums. Tāpēc viss, kas notiek šajā gadā, ir sekas mūsu pašu darbībai iepriekšējos deviņos gados. Ja esam bijuši iecietīgi, gads var dot prieku, gandarījumu vai kādu taustāmāku labumu. Ja esam vienīgi domājuši par savu labumu, tad varam piedzīvot vilšanos vai zaudējumu.
9. gads – Izvērtēšana. Laiks, kad jāatbrīvojas no vecā, nevajadzīgā. Emocionāli pozitīvs gads, lai arī kas notiktu.
Devītajā gadā cilvēkā rodas nepieciešamība visu salikt pa plauktiņiem. Vēlme tikt skaidrībā ar to, kas ir un kas nav vajadzīgs. Tāpat ir vēlēšanās atbrīvoties no visa, kas traucē vai ierobežo. Tiek izvērtēts, kādas ir zināšanas, dzīvē un darbā iegūtā pieredze, kāda ir tā vide, kurā uzturas, un cilvēki, ar kuriem tiekas. Svarīgi izprast, ko no esošā saglabāt, un no kā laiks atbrīvoties, dodot vietu jaunām iespējām.
Karmiskās mācības skaitlis
(Autore: Vineta Riekstiņa)
Numeroloģijā ir daudz un dažādu aprēķinu, kas ļauj labāk izprast to, kādi uzdevumi cilvēkam dzīvē ir jāveic. Tas ir arī ļoti labs instruments, ar kā palīdzību var izvairīties no kļūdām, vai arī iemācīties tās jau laikus izlabot, pēc iespējas nogludinot savu dzīves ceļu, tikai jāiemācās to pielietot un interpretēt rezultātus.
Uz Zemes mēs visi esam nākuši mācīties un dzīves laikā darām to visdažādākajos veidos. Parasti, kad tiek pieminēta karma, cilvēkiem visbiežāk tas asociējas ar kaut ko nesaprotamu, nezināmu, ar pārbaudījumiem vai ciešanām. Lai atvieglotu sev kādu no uzdevumiem, ar šī aprēķina palīdzību piedāvāju ieskatīties, kāds karmiskais uzdevums ir jāveic, izmantojot cilvēka pilnu vārdu un uzvārdu. Tie cipari, kas šajā aprēķinā iztrūks, arī norādīs, kādi karmiskie uzdevumi šajā iemiesojumā ir jāpaveic. Karmiskās mācības skaitlis atklāj, kādas kvalitātes, īpašības, viņam pietrūkst, kas ir jāapgūst, jāiemācās, lai savā dzīvē iegūtu līdzsvaru.
Kādā ziņā vārds un uzvārds ir saistīts ar karmu? Vārdu cilvēkam iedod vecāki, bet ne bez pašas dvēseles ziņas. Vārds cilvēkam sniedz sajūtu, uz kuras balstoties, cilvēks pieņem lēmumus. Savukārt, uzvārds nosaka, ko mums pūrā iedod un ko no mums sagaida dzimta.
Ja kāda cipara iztrūkst vārdā un arī uzvārdā - tad attiecīgā sajūta, uz ko balstīties, cilvēkam nav izprotama vai arī viegli nepadodas.
Lai vienkāršāk saprastu, kā tieši veikt aprēķinu, to veiksim, izmantojot konkrētu piemēru, izanalizēsim cilvēka vārdu, uzvārdu Inga Liepiņa. Izmantojot zemāk redzamo alfabētu, vārdu un uzvārdu izsaka ciparos.
Kad vārda un uzvārda burti ir izteikti ciparos, tos katru saskaita tik ilgi, līdz rezultātā paliek viencipara skaitlis. Tad ērtības labad izveido deviņu rūtiņu matricu, kur cipari ir izkārtoti tā, kā tas parādīts zemāk (katrā matricas rūtiņā augšējā kreisajā stūrī ir ierakstīts cipars, kas attiecas uz šo rūtiņu). Tad saskaita, cik daudz un kādi cipari ir. Piemēram, vārdā un uzvārdā kopā ir trīs vieninieki, tātad 1. rūtiņā ierakstām 111.
Piezīme: ciparus, kas sanāk saskaitīšanas rezultātā vārda vai uzvārda beigās, rūtiņās neraksta, tie satur citu informāciju.
Tādā veidā sagrupēti cipariņi ir ērti pārskatāmi, uzreiz ir redzams, kādas rakstura iezīmes cilvēkam ir spēcīgi izteiktas, kādas ir balansā, bet dažkārt var būt kaut kā par daudz, kad cilvēks var nokļūt otrā grāvī par konkrēto tēmu, ko pārstāv attiecīgais skaitlis.
Šajā reizē pievērsīsim uzmanību tam, kādas rakstura iezīmes cilvēkam nāksies attīstīt vairāk, pie kā dzīves laikā būs jāpiestrādā. To spilgti parāda tukšās rūtis, kas šajā piemērā ir 2, 5 un 8 – šo ciparu nav ne vārdā, ne uzvārdā. Ja vārda vai uzvārda kopsummā veidojas cipars, kas pašā vārdā vai uzvārdā nav, tad arī pie tā būs jāpiestrādā, jāmācās šo enerģiju pielietot. Un, protams, būtu jāpiedomā arī par tiem cipariem, kas ir trīs un vairāk – vai mēs kaut kur ar šīm rakstura īpašībām nepārcenšamies.
Karmisko mācību ciparu skaidrojums
Ko tas nozīmē, ja trūkst:
Cipars 1
Cilvēkam pietrūkst pārliecības par sevi, ticības saviem spēkiem. Raksturīgs zems pašvērtējums. Tādēļ viņš labprātāk paliek ēnā, neuzņemas iniciatīvu. Ja atmetīsiet šaubas un pieņemsiet patstāvīgus lēmumus, jums viss izdosies! Kad lēmums ir pieņemts, pieņemiet savu izvēli par labu esam un liecieties par to mierā, pārstājiet cilāt vēl citus variantus – “Kā būtu, ja būtu...”.
Cipars 2
Ja trūkst divnieka, tad cilvēkam pietrūkst sajūtu, viņam ir grūti nostādīt sevi otra vietā, un tas var izpausties egocentrismā, pietrūkst pacietības un arī iecietības. Cilvēks var arī ierauties sevī. Būs jāmācās rēķināties arī ar citu viedokli. Jāmācās tolerance un pieklājība, sadarbība, darbs komandā.
Cipars 3
Ja nav trijnieka enerģijas, tad cilvēkam ir grūti izpaust savas sajūtas, it īpaši - aprakstīt tās vārdos. Grūti ir pieiet dzīvei radoši – gan domās, gan darbos, pietrūkst dzīvesprieka. Jāmācās uz pasauli skatīties optimistiskāk. Ja atradīsiet sev piemērotu radošu nodarbošanos, kur varēsiet izpausties, tad iegūsiet pārliecību un ticību sev, saviem spēkiem.
Cipars 4
Šī cipara enerģijas trūkums vēsta par to, ka cilvēks ir slinks, var būt arī izšķērdīgs, pietrūkst koncentrēšanās spēju, bet toties piemīt pārmērīgs kriticisms – visbiežāk pret citiem. Jāmācās atbildība, pacietība un racionāla pieeja lietām un situācijām. Jāsakārto sava dzīve, lai tajā nevaldītu haoss.
Cipars 5
Ja nav piecinieka, tad cilvēkam pietrūkst elastīguma pret dzīvi, ir bailes no pārmaiņām. Piemīt apātija, pesimisms. Būtu ieteicams paplašināt robežas – gan prātā, gan sajūttās, gan arī fiziskajā plānā, ko vislabāk palīdzēs ceļošana – jaunu apvāršņu atvēršana. Jāmācās ielaist savā dzīvē pārmaiņas, tas dos arī iekšēju brīvību.
Cipars 6
Ja trūkst šī cipara, tad cilvēks ir pārāk koncentrējies uz sevi, uz savām personiskajām sajūtām un ērtībām. Arī šī cipara trūkums var liecināt par slinkumu un vēlmi savus darbus novelt uz citiem. Viņam nebūs tik svarīgi, kā jūtas citi ģimenes vai kolektīva locekļi. Tādēļ būs jāmācās izpaust uzmanību un rūpes pret saviem tuviniekiem, izrādīt vairāk sapratnes.
Cipars 7
Septītnieka trūkums norāda uz intereses trūkumu par garīgām un intelektuālām lietām, kas var izpausties kā egoisms un aukstums. Cilvēks pārāk lielu nozīmi piešķir materiālām lietām. Jāmācās vairāk uzmanības veltīt garīgajai sfērai, jāattīsta intelekts, jāatceras, ka cilvēks nav tikai bioloģisks robots, bet gan arī garīga būtne ar jūtām un dvēseli, kas vienmēr paliek saistīta ar smalkmateriālo pasauli. Jākļūst augstsirdīgākam un saprotošākam pret apkārtējiem.
Cipars 8
Galvenie šī cipara “klupšanas akmeņi” ir dzīvošana galējībās, no viena grāvja – otrā. Ja šī cipara nav, tad cilvēkam pietrūkst sajūtas un izpratnes, kā veiksmīgāk risināt finanšu jautājumus, kas noved pie izšķērdības, bezatbildības un vieglprātības, darbos pietrūkst kārtības. Cilvēkam jāmācās pārvarēt sevī visas bailes, fobijas un trūkumi. Ja viņš to apgūs, tad darbos un biznesā ļaus izpausties tādām īpašībām kā intuīcija, sajūta, kad vajag riskēt, bet kad no darījuma labāk atteikties. Attīstot šīs kvalitātes, cilvēks var kļūt arī par veiksmīgu vadītāju.
Cipars 9
Galvenās šī cipara problēmas ir egoisms, privātīpašnieciskuma jūtas, skopums, cilvēks ir kā sausiņš, piemīt neiecietība un bezjūtīgums. Pārmēru pieķeršanās lietām un cilvēkiem. Būs jāmācās beznosacījumu mīlestība, kalpošana citiem, līdzjūtība un sapratne. Jāmācās izpratne par to, kas ir ko vērts, ko vajag atstāt, paturēt, bet ko – atlaist vai izmest bez nožēlas. Jāmācās dalīties ar citiem – gan ar materiālām lietām, gan arī ar jūtām, ar sirds siltumu.
Mūsu izskatītajā piemērā iztrūkstošie cipari ir 2, 5 un 8, ar tiem arī ir saistītas karmiskās mācībstundas, kas cilvēkam jāapgūst, lai viņa dzīve būtu līdzsvarotāka un tajā valdītu pēc iespējas vairāk patīkamas sajūtas. Kā jau minēju iepriekš, ir vērts pievērst uzmanību arī tiem cipariem, kas ir trīs un vairāk – tas parādīs, ka cilvēks uz kādu konkrētu situāciju ieciklējas. Mūsu piemērā ir pārmēru daudz cipara 4, kas norāda, ka cilvēkam ir raksturīgs darbaholisms, un viņš savos uzstādījumos mēdz būt pārmēru racionāls un pragmatisks.
Protams, lai veiktu nopietnāku numeroloģisku datu analīzi, ar šo aprēķinu un interpretāciju vien nepietiks, bet arī te ir daudz vērtīgas informācijas, kas var noderēt ikvienam, kas vēlas labāk iepazīt sevi un apkārtējos.
Dabas ritms cilvēka dzīvē

(Autore: Inguna Balgalve)
Cilvēks savas dzīves laikā ir pakļauts dažādām dabas enerģijām un cikliem, kas nosaka viņa uzvedību un virzību. Ir enerģijas veidi, kurus cilvēks uztver kā sev draudzīgus, un tad viņš saka, ka viņam veicas, ir pacilāts garastāvoklis, un ir enerģijas, kuras cilvēkā izsauc nogurumu, apātiju un nomāktu garastāvokli.
Lai izprastu šo mijiedarbību, cilvēkam ir jābūt zināšanām pašam par savām rakstura īpašībām un to, kā viņš sadzīvo ar dabā norisošajiem procesiem. To var salīdzināt ar to, ka ir cilvēks un gadalaiki. Lai cilvēks komfortabli justos jebkurā gadalaikā un jebkuros laikapstākļos, viņam ir jāzina gadalaiku cikls un to iespējamie laikapstākļi.
Tālāk piedāvāju iepazīties ar enerģijas veidu un ciklu, kurš nosaka cilvēkā dzīves gada prioritātes pēc dzīves gada cipariem. Ja cilvēkam ir pilni 32 gadi, tad viņš atrodas skaitļa 33 vibrāciju ietekmē, jo šobrīd dzīvo savas dzīves 33. gadā. Lai vieglāk būtu uztvert šo sistēmu, zemāk ir izveidota tabula.
Cilvēka dzīve tiek iedalīta 12 ciklos, kur katrā ir 9 gadi 12 x 9 = 108 ((3 x 4) x (3 x 3)), kas, savukārt, pakļaujas lielākam ciklam - 36 gadi x 3 cikli ((3 x 4 x 3) x 3).
Tagad aplūkosim, ko nozīmē cikls 36 x 3. Šis cikls parāda, ka ik pa 36 gadiem cilvēkā pilnībā nomainās pasaules uztvere un līdz ar to arī vērtību prioritātes.
Tāpat kā DNS satur informāciju par cilvēka ģenētiku, tā arī dzimšanas dati sniedz informāciju par katra indivīda psihoemocionālo stāvokli un vajadzībām. DNS ir informācijas nesējšūna, un Matrica arī ir informācijas nesējšūna, kas norāda par cilvēka spēju iekļauties attiecīgajā vidē.
Pirmais cikls ir no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadiem.
Lai katrs sev precīzāk varētu noteikt vecumu, kad mainās vērtību kritēriji un prioritātes dzīvē, var veikt šādu aprēķinu:
Ņem savus dzimšanas datus un saskaita visus ciparus kopā līdz vienam ciparam (arī 11, 22, 33 utt.).
Piemērs: Gita dzimusi 29. oktobrī 1998. gadā. Pārvēršam datus ciparu rindā – 29 10 1998, tālāk saskaitām šos ciparus 2 + 9 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 8 = 39, turpinām saskaitīt 3+9=12, turpinām saskaitīt 1 + 2 = 3. Rezultātā esam ieguvuši ciparu 3.
Iegūto ciparu atņem no skaitļa 36. 36-3=33. Tas nozīmē, ka Gitai vērtību sistēma un prioritātes mainīsies 33 gadu vecumā. Lai noteiktu nākamo vecumu, kad mainīsies prioritātes, pie 33 ir jāpieskaita 36, t. i., 33 + 36 = 69 gadu vecumā Gitai vēlreiz mainīsies dzīves vērtības un prioritātes.
36 gadu cikls veidojas no 3 x 12 gadiem, kas dabā atbilst 3 x planētas Jupiters ciklam. Jupitera cikls jeb viens pilns zodiakālais aplis ir 12 gadi. Astroloģijā Jupiters atbild par to, kādas vērtības dominēs cilvēka dzīvē un kāda būs viņa vēlme sevi izglītot un pilnveidot visas dzīves garumā. 3 x 12 nozīmē, ka pirmos 12 gadus cilvēks sevi cenšas realizēt materiālajā pasaulē, nākamos 12 gadus - realizēt sevi, sadarbojoties ar citiem cilvēkiem un partnerattiecībās, bet trešais cikls paredzēts sevis pilnveidošanai un garīgajai izaugsmei. Ar nožēlu jāatzīst prakses laikā konstatēto, ka trešajā ciklā vairums cilvēku sevi pilnveido tikai profesionālajā jomā vai nedara neko savas izaugsmes labad. Tā rezultātā, cilvēkam kļūstot vecākam, iestājas vienaldzība gan pret līdzcilvēkiem, gan pret to, kas notiek sabiedrībā.
Tagad sīkāk par to, kas attēlots augstāk redzamajā tabulā.
Augšējā horizontālajā rindā ir atzīmētas lielo 36 gadu ciklu tēmas, kas attiecīgajā vecumā nosaka katra cilvēka prioritātes. Līdz 36 gadu vecumam cilvēkā galvenokārt dominē materiālās vērtības – nauda, apģērbs, mašīna, dzīvesvieta, ieņemamais amats un izklaide. Pēc 36 gadiem ir periods, ko sabiedrībā dēvē par 40 gadnieku krīzi. Tas tāpēc, ka cilvēkam mainās prioritātes un viņš sāk izvērtēt, vai tas, kas viņam dzīvē ir jau iegūts, spēj sagādāt prieku. Līdz 36 gadiem cilvēks dzīvo ar citu cilvēku uzspiestajiem, iemācītajiem vai iestāstītajiem priekšstatiem par dzīvi un likumiem tajā, jo pašam nav vēl savas dzīves pieredzes. Vieniem pārmaiņas sākas agrāk, citiem nedaudz vēlāk, bet visiem tas notiek vecumā no 27 līdz 36 gadiem. Pēc 36 gadiem cilvēks sāk izmantot uzkrātās zināšanas un pieredzi, lai veidotu pats savu dzīvi, ieklausoties savā sirdsbalsī. Protams, ir arī tādi cilvēki, kuri turpina iet kāda „pavadā”. Brīvs cilvēks uzņemas atbildību par sekām, ko izraisījis ar savu rīcību, bet no citiem atkarīgie vienmēr meklēs attaisnojumus un vainīgos.
Dabā tā ir iekārtots, ka no 36 līdz 72 gadiem cilvēkam prioritāte ir attiecības ar cilvēkiem, dabu, dzīvi. Šajā periodā, kad dzīve tiek iepazīta caur sajūtām, cilvēks vēlas justies labi un būt apmierināts ar savu dzīvi un to, kas tajā ir. Tāpēc to, kas ir sirdij tuvs, gribas saglabāt, bet pārējo - atlaist, lai dotu vietu jaunām iespējām. Ne visi spēj un prot sekot savai sirdsbalsij, tāpēc vienai daļai cilvēku šajā periodā rodas aizvainojumi un vilšanās sajūta pret dzīvi un cilvēkiem. Pārsvarā tas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka ar skolā un augstskolā iegūtajām zināšanām ir pietiekami, un pārtrauc sevis tālāku izglītošanu citās dzīves jomās.
Pēc 72 gadiem cilvēka dzīvē iestājas periods, kad gribas dzīvot un baudīt to, ko esi dzīves laikā ieguvis. Dabā šis ir ražas ievākšanas laiks. Tāpat to var teikt arī par dzīvi, jo vecumdienās cilvēks saņem atpakaļ to pašu attieksmi no līdzcilvēkiem, ar kādu viņš izturējās pret citiem, kad bija spēka gados. Mīlestība atgriež mīlestību, egoisms – vientulību.
Tabulas vertikālajās kolonnās ir attēlots 9 gadu (3 x 3) cikls. Tas nozīmē, ka ik pēc 9 gadiem cilvēka dzīvē nomainās tēma, kur viņš mācās caur dažādiem skatupunktiem (caur rīcību, personiskajām sajūtām un prātu) praktizēt dzīvi.
Pirmos 9 gadus cilvēks mācās iepazīt savu ķermeni, apzināties, kas viņš ir un ko spēj panākt pats ar saviem spēkiem.
No 10 līdz 18 gadiem cilvēkam veidojas sajūtu ķermenis, tāpēc viņš mācās izprast attiecību nozīmi ar citiem cilvēkiem un apkārtējo pasauli.
No 19 līdz 27 gadiem veidojas psihiskā stabilitāte un savas personības apziņa. Līdz ar to viņš cenšas atrast savu vietu dzīvē.
No 28 līdz 36 gadiem cilvēks būvē savus dzīves pamatus, tāpēc daudz strādā. Šajā periodā intensīva slodze ir kā izaicinājums un pārbaudījums veselībai.
No 37 līdz 45 gadiem cilvēkam dzīvē gribas mazliet atvilkt elpu un justies laimīgam kopā ar savējiem. Daudzi tieši šajā vecumā beidzot izprot attiecību, ģimenes, bērnu un draugu patieso vērtību.
No 46 līdz 54 gadiem cilvēks vēlas atbīdīt pienākumus un atbildību par citiem otrajā plānā, lai no sirds kopā ar savu otro pusīti izbaudītu dzīvi un dzīvotu sev.
No 55 līdz 63 gadiem cilvēks grib iziet ārpus ikdienas robežām un vēl paspēt to, ko bija atlicis uz vēlāku laiku – ceļot, apmeklēt pasākumus, iemācīties jaunus vaļaspriekus un uzzināt kaut ko vairāk par nezināmo un noslēpumiem apvīto.
No 64 līdz 72 gadiem ir periods, kad mainās dzīves prioritātes un arī vērtības. Šim periodam ir vēl viena raksturīga iezīme, jo tam atbilst teiciens: ”Ko sēsi, to pļausi!”. Tāpēc šajā periodā cilvēks sāk piedzīvot pret sevi tādu pašu attieksmi no apkārtējiem, kādu viņš bija izrādījis pret citiem savos spēka gados. Daudzi šajā laikā runā par nāvi.
No 73 līdz 81 gadam cilvēks tā pa īstam apzinās patiesās dzīves vērtības un to, cik patiesībā maz ir vajadzīgs, lai katru dienu justos laimīgs.
No 82 gadiem cilvēks dzīvo pats savā realitātē, un tas, kas notiek visapkārt, viņu maz uztrauc. Viņš atkal uz pasauli var lūkoties kā bērnībā, kad laikam un naudai nebija liela nozīme.
Tā kā dzīvojam uz trešās planētas no Saules un dzīvē izmantojam 3 dimensiju atskaites sistēmu, tad pasaules redzējumu arī esam iedalījuši trīs daļās: Es pats, Es un mani tuvākie cilvēki, Es un sabiedrība, vai arī - Es, Es un Daba, Es un Visums. Cilvēka dzīves struktūra ir uzbūvēta tā, ka cilvēks var dzīvē virzīties tālāk, ja ir izprasts katrs no līmeņiem un iemācītas tās lietas, kas katrā līmenī ir jāapgūst. Tas ir tāpat kā skolā - no sākuma sākumskola, pēc tam pamatskola un, visbeidzot, - vidusskola. Tālāk izglītoties vai nē - tas jau ir katra paša ziņā.
P.S. Materiāls ir konspekts no numeroloģijas kursa, tāpēc tam ir informatīvs raksturs. Plašāku informāciju un dziļāku izpratni par šo sistēmu var iegūt, apmeklējot kursus, seminārus un sarunu vakarus pie mums klātienē.
Dvēseles enerģijas līmeņi.
Dvēseles enerģijas līmenis norāda, uz ko cilvēks dzīves laikā tiek pārbaudīts, kas viņam ir jāiemācās. Tāpēc katra cilvēka dzīvē situācijas, kas atbilst viņa enerģijas līmenim, ir biežāk nekā cita veida situācijas, kas raksturo citus līmeņus. Tas nosaka arī to, ko pats cilvēks uzskatīs sev par prioritāti.
Lai noteiktu katrs savu Dvēseles enerģijas līmeni, ir jāveic sekojošas darbības:
Jāuzraksta dzimšanas dienas dati noteiktā secībā, tas ir, datums, mēnesis un pilns gads (piemēram., 06.10.1975).
Uzrakstītie dzimšanas dienas datu cipari jāsaskaita savā starpā. Tas ir, 0+6+1+0+1+9+7+5=29.
Iegūtās ciparu summas (šajā piemērā tas ir 29) cipari jāsaskaita: 2+9=11.
Atrodam kāds ir pirmais cipars 2. punktā, izņemot nulli. (Mūsu piemērā 2. punktā ir šāda ciparu rinda 0+6+1+0+1+9+7+5, tātad pirmais cipars ir 6. Šo ciparu (6) reizinām ar 2, tas ir, 6x2=12.
4. punktā iegūto reizinājumu atņem no 2. punktā iegūtās ciparu summas, tas ir, 29-12=17.
Iegūtās starpības ciparus (17) saskaita savā starpā, tas ir, 1+7=8.
Veido divas ciparu rindas: Pirmajā rindā (jeb augšējā) raksta savus dzimšanas datus kā 1. punktā, bet otrajā rindā, zem pirmās rindas raksta ciparus šādā secībā: 2., 3., 5., un 6.punkta gala rezultātus (izceltos ciparus)
06. 10. 1975
29 11 17 8
8. Saskaita (7. punktā) abās rindās esošo ciparu skaitu, izņemot nulli (0). Tas ir
06(1) 1(2)0. 1(3)9(4)7(5)4(6)
2(7)9(8) 1(9)1(10) 1(11)7(12) 8(13),
Tātad cilvēkam, kurš dzimis 6.oktobrī 1975.gadā, ir 13-tais Dvēseles enerģijas vibrāciju līmenis.
Ja cilvēkam ir 13-tais enerģijas līmenis, viņš biežāk nokļūst situācijās, kur citi redz un vērtē viņa rīcību un uzvedību, nevis profesionālās dotības vai finansiālo stāvokli. Toties cilvēku, kuram ir 12-tais enerģijas līmenis, vērtē pēc viņa iespējām un finansēm, nevis uzvedības vai rīcības.
Ja ciparu kopējais skaits abās rindiņās, izņemot „ 0” ir:
10 – pārbaudījums uz prasmi tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem.
Tu piederi pie tiem cilvēkiem, kurus dzīve pārbauda uz uzticēto pienākumu veikšanu. Tev ir jāiemācās izvērtēt, vai tas, ko grasies uzņemties uz savu atbildību, tev ir pa spēkam. Citi cilvēki tev uzticas un gaida, ka to, ko esi apņēmies, tu izpildīsi godprātīgi un laikā. Tāpēc, pirms kaut ko uzņemies, nopietni izvērtē, vai varēsi pats ar to tikt galā. Ja jūti, ka nē, tad tā arī ir jāpasaka. Pretējā gadījumā saņemsi pārmetumus un aizrādījumus no citu cilvēku puses un lieki būs žēloties, ka citi par tevi maz domā. Ja visu labi apdomāsi, pirms ķersies pie pienākumu pildīšanas, tad dzīvē tiksi novērtēts un bagātīgi atalgots. Ja nepratīsi novērtēt situāciju un atzīt, ka viens nespēsi tikt galā, tad dzirdēsi aizrādījumus, pārmetumus un apkārtējo neapmierinātību. Necenties vainu novelt uz tiem, kas lika vai palūdza tev to izdarīt. Tikai tu vari izlemt - darīt to, ko citi prasa, vai nē, - jo tikai tu pats zini, vai spēj ar to tikt galā. Nav lietas, ko pasaulē nevarētu iemācīties.
11 – pārbaudījums uz varu un ietekmi.
Tevi dzīve pārbaudīs uz prasmi vadīt un organizēt. Tas nozīmē, ka ļoti bieži dzīvē tu nonāksi situācijās, kur no tavas rīcības un attieksmes būs atkarīga citu cilvēku dzīve un labklājība. No tevis var būt atkarīgi ģimenes locekļi, kolēģi darbā, kuri strādā tavā padotībā, draugi u.c. Organizēt un vadīt nebūt nenozīmē izmantot citus savu vēlamo mērķu sasniegšanai. Labam vadītājam ir jāprot objektīvi izvērtēt katra cilvēka spējas un varēšanu, kā arī precīzi un saprotami jāpasaka, ko viņš cer sagaidīt no cilvēkiem, ar kuriem gatavojas sadarboties. Vadītājs ne tikai uzņemas atbildību par pienākumu sadali, bet arī par iegūto rezultātu viņa vadībā. Ja tu pie savām neveiksmēm centies vainot citus, tu esi slikts vadītājs. Ja tev patīk meklēt vainīgos, sodīt vājākos un novelt atbildību uz citiem cilvēkiem, iestādēm, valsti utt. – tad tu dzīves uzlikto pārbaudījumu neizturēsi, un agrāk vai vēlāk dzīvē nāksies baudīt vientulību. Cilvēki no tevis sāks vairīties un arvien biežāk aizbildināties, ka viņiem nav laika. Ja pratīsi padomāt ne tikai par sevi, bet arī par tiem, kuri ir tavā tuvumā, tad dzīvē baudīsi cieņu, atzinību un novērtējumu.
12 – pārbaudījums uz naudu un citām dzīves vērtībām.
Parasti, kad runā par vērtībām, pirmā prātā nāk nauda un materiālās vērtības, bet bez šīm vērtībām ir arī vēl citas: veselība, dzīvesprieks, savstarpējās attiecības, mīlestība u.c. Šobrīd tā ir iekārtots, ka vairums cilvēku lielāko dzīves daļu pavada pelnot naudu, un pārējās vērtības tiek pakārtotas. Ja tavu abu rindiņu kopējais ciparu daudzums pēc skaita ir 12, tad tavā dzīvē veidosies situācijas, kad tev būs darīšana ar svešām naudām. Tas nozīmē, ka tu vari būt kasieris, pārdevējs, bankas darbinieks, finansists, ekonomists, grāmatvedis vai vienkārši mājsaimniece, kura tērē sava vīra iegūtos līdzekļus. Pārbaudījums ir uz to, vai māki saprātīgi apieties ar naudu un citām vērtībām. Ja to māki, un tava sirdsapziņa ir tīra, tad dzīves laikā naudai un citām vērtībām ir tendence uzkrāties, un tu varēsi pavadīt laimīgas un nodrošinātas vecumdienas. Ja tev šķiet, ka var līdzekļus iegūt arī negodīgā veidā, nerēķinoties ar citiem, tad naudai un citām vērtībām ir tendence aiziet no tavas dzīves. Tas parasti izpaužas tādā veidā, ka sāk strauji palielināties izdevumi - sasitam mašīnu, mūs apzog, viena pēc otras lūzt sadzīves tehnika, pazaudējam darbu u.c. Šeit vietā atcerēties, ka katram pašam jāuzņemas atbildība par savu dzīvi un dzīvošanu. Ir labi, ja ir otra pusīte vai citi cilvēki, kuri mums grib un var palīdzēt, bet mums nav tiesību to citiem pieprasīt kā obligātu pienākumu.
13 – pārbaudījums uz slavu un atpazīstamību.
Ja tavs enerģijas līmeņa skaitlis ir 13, tad tu būsi cilvēku uzmanības lokā. Lai kā arī centīsies būt neievērojams, viss velti, jo tāpat kāds būs ievērojis. Šis pārbaudījums ir uz to, kā tavi vārdi saskan ar darbiem. Ja tas, ko tu saki, un tas, ko dari, saskanēs, cilvēki tevi cienīs, respektēs un virzīs pa dzīves kāpnēm uz augšu. Ja teiksi vienu, bet darīsi pavisam ko citu, tad apkārtējie pieprasīs paskaidrojumus gan par izteiktajiem vārdiem vai solījumiem, gan par veiktajiem darbiem. Tas ir pārbaudījums uz prasmi būt tādam, kāds esi, un nemainīt maskas pie katras jaunas situācijas. Tava dzīve līdzinās dzīvei uz skatuves, tas nozīmē, ka jāiemācās citu viedokļus uztvert bezpersoniskāk, jo ir labi zināms, ka visiem izpatikt nav iespējams. Pirms teikt „jā” vai „nē” jāpalūdz laiks, lai apdomātos un izvērtētu piedāvājumu. Šo situāciju vieglāku padara zināšanas par cilvēka dabu, paradumiem un uzvedības modeļiem. Daudz informācijas šajā jomā var uzzināt no „Saskarsmes psiholoģijas”.
14 – pārbaudījums uz visa veida (Cilvēka, Dabas, Dieva) likumu izpratni un pielietošanu dzīvē.
Tev ir dots izprast un redzēt tās lietas, ko citi nespēj. Tas padara tevi savā ziņā atšķirīgu no sabiedrības, kurā dzīvo. Uzdevums nav viegls – tas prasa iemācīties dzīvot savu dzīvi tādam, kāds esi, nepazaudējot savu individualitāti. Tev nepārtraukti nāksies saskarties ar sabiedrības viedokli, ka atšķirīgam būt ir slikti. Ja izdosies izturēt sabiedrības spiedienu, tu kļūsi brīvs. Brīvu cilvēku nevar ietekmēt un kontrolēt, viņš pieņem tādus lēmumus, kas ir saskaņā ar paša vēlmēm un nav pretrunā ar valdošajiem likumiem. Brīvs cilvēks saprot, ka pie viņa problēmām nav citi vainīgi, bet, ka tas ir tikai paša darbības vai bezdarbības rezultāts. Sabiedrība uzskata, ka pie viņu problēmām noteikti vainīgi ir kādi citi, tikai ne viņi paši. Pasaulē ir 4 līdz 6% brīvu cilvēku, pārējie veido sabiedrību. Ja neizturēsi sabiedrības spiedienu, tad tevī var attīstīties spēcīgas negatīvās domas un emocijas, kas tuvinās tevi nāvei agrā vecumā.
15 – pārbaudījums uz spēju kalpot cilvēkiem, nepazaudējot sevi.
Tev ir dots izprast likumsakarības. Tu spēj sarežģītajā saskatīt vienkāršo. Tevi maz interesē cenu kāpumi vai kritumi, sadzīviskas tenkas vai nelietderīga zvilnēšana pie televizora. Tevi urda noslēpumainā, neizzinātā pasaule un Visums. Tavs uzdevums ir izzināt kādu sfēru, apkopot zināšanas un padarīt tās pieejamas cilvēkiem, lai tās kalpotu sabiedrībai kopēja dzīves līmeņa uzlabošanai. Tie var būt jauni atklājumi zinātnē, medicīnā, dabas zinātnēs, cilvēku savstarpējās attiecībās vai citur. Ja savas zināšanas izmantosi tikai savam labumam vai varas nostiprināšanai, cilvēki ar laiku no tevis novērsīsies, un dzīves nogali nāksies pavadīt vientulībā un aizmirstībā. Ja iesi pa savas sirds izvēlēto ceļu, baudīsi dzīvē vērtīgākās lietas – mīlestību un pateicību.
Katrs enerģijas līmenis norāda, ka zemāko enerģiju līmeņu nosacījumus mēs jau esam apguvuši, un tagad jāapgūst jaunas iemaņas. Ja kaut kādu iemeslu dēļ mēs netiekam galā ar zemāko līmeņu nosacījumiem, tad būs arī sarežģītāk izpildīt dzīves uzliktos pārbaudījumus. Parasti lielākais „klupšanas akmens” ir tas, ka gribam, lai citi dara to, kas jādara pašiem, un nevēlēšanās uzņemties atbildību par savu rīcību vai bezdarbību.
Piemēram: ja ir 12. enerģijas līmenis, tad bez grūtībām ir jāprot veikt dažādus darbus (10. līmenis) un vadīt citus vai organizēt darbu (11. līmenis). Pretējā gadījumā tevi neapmierinās tas, ko tu dari, un kādi ir tavi dzīves apstākļi, jo gandrīz vienmēr, lai dzīvotu labāk - trūks naudas (12. līmenis). Lai situācija kopumā mainītos uz pozitīvu, vispirms nāksies uzņemties atbildību par sevis izdarīto izvēli un beigt pie savām problēmām vainot citus, tad iemācīties strādāt un uzņemties atbildību.
Dzīves laikā mēs cikliski vairākkārt izejam cauri visiem pārbaudījumiem. Tikai tad izejam pārbaudījumus uz vieglākiem noteikumiem. Precīzāk sakot – dzīve pārbauda vai esam apguvuši nepieciešamās prasmes. Enerģijas līmeņa pārbaudījums darbojas vienmēr, neatkarīgi no tā, kāda ir šī brīža situācija. Ja mums izdodas pilnībā izprast uzlikto pārbaudījumu un mēs dzīvojam saskaņā ar tā likumiem, var ieslēgties nākamais pārbaudījuma līmenis. Parasti pirms pārejas no viena līmeņa uz augstāku cilvēks pārdzīvo diezgan nopietnus sarežģījumus dzīvē, kas prasa lielu psihisko un emocionālo spēku. Ja situāciju atrisinām, tad dzīve kļūst jūtami labāka un tajā ir vairāk prieka kā iepriekš. Ja dzīve uzliek pārbaudījumu, tas nozīmē, ka esam apstājušies savā attīstībā. Pēc pārbaudījuma vienmēr nāk balva un nevis otrādi.
Autors: Inguna Balgalve
Unikāls datums - 02.02.2020. Ko tas mums sola?
Jau pavisam drīz tas būs klāt – 2020. gada 2. februāris. Tādu var piedzīvot vienu reizi tūkstošgadē, jo, ja ciparus pārraksta attiecīgā veidā - tā, kā ar to strādā numerologi, - tad tas izskatās tā: 02022020, kur dienas enerģētika ir precīzs gada spoguļattēls. Šajā dienā ir izteikta sievišķā enerģija, par ko liecina cipara 2 četrkārtīga atkārtošanās, kas summā veido ciparu 8.
8 – tas ir spēks, jauda, transformācija. Cipara 8 uzdevums ir kaut ko mainīt, transformēt. Tas ir pagrieziena punkts, kad viss var apmest kūleni un uzņemt pilnīgi pretēju kustības virzienu, kas var būt vai nu attīstība, vai degradācija. 8 ir arī karmas cipars, kas prasa, lai viss tiktu izlīdzināts – kā augšā, tā apakšā. Lai to veiksmīgāk izdarītu, ir vēlams balstīties tikai uz pašu vērtīgāko no pagātnē gūtajām zināšanām, kas ir izturējušas laika pārbaudi, bet visu pārējo ar pateicību atstāt pagātnē kā pieredzi.
2020. gads pats par sevi numeroloģiski ir
cipara 4 enerģijā, kas nozīmē, ka cilvēkiem aktuāls ir darbs, sakārtot ar to
saistītos jautājumus, kā arī sakārtot attiecības ar likumiem – gan cilvēku, gan
dabas, gan visuma. Kā to darīt? Sākt ar patiesu mīlestību un paļaušanos
augstākajiem spēkiem, ka viss notiek pēc augstāka dievišķa plāna, kur patiesie
cēloņi un iemesli mums tomēr netiek atklāti un paliek neredzami.
Tas, kā situāciju pasaulē šis datums mainīs, būs redzams tikai pēc laika intervāla, jo dienas enerģijas centrā ir 6, tas ir starpstāvoklis, kurā procesi nav redzami, izmaiņas notiek, bet nav redzams, kādas un kā. Protams, varam minēt, ka visas pārmaiņas būs saistītas ar cilvēku savstarpējo attiecību rezultātā sastrādāto, ar to, kā tika ievērota Dieva kārtība. Vai cilvēki ir dzīvojuši ar tīru sirdsapziņu?
Ciparu rindas 02022020 centrā, no kā tā “izplaukst”, ir 9, kas norāda, ka šī diena ir noteikta cikla beigas. Ja kaut kas beidzas, tad tas nozīmē, ka kaut kas jauns arī sākas.
Līdz ar jauno tūkstošgadi aizsākās pāreja no vīrišķās enerģijas, cipara 1, kuras būtība ir kustība, vara, arī agresija, kas valdīja iepriekš, uz sievišķo - daudz maigāko, uz sajūtu enerģiju. Vai esam gatavi iepazīties ar savām sajūtām?
Kā pavadīt šo maģisko dienu - 02.02.2020. -, lai izmantotu tās spēku savas jaunās dzīves veidošanai?
- Ļoti vērtīgi ir šo dienu pavadīt garīgajās praksēs, pievēršoties sev, savām sajūtām. Ja kāds pāridarījums nospiež sirdi, būtu labi piedot pāridarītājam un atlaist šo situāciju. Ja pats esat kādu sāpinājis, tad piedodiet sev šo kļūdu, un vismaz domās no sirds lūdziet piedošanu cilvēkam, ko esat sāpinājis. Īpaši svarīgi ir sakārtot attiecības ar sievietēm, īpaši jau ar savu māti.
- Šo dienu būtu vēlams pavadīt plānojot un vizualizējot savus mērķus, redzēt un sajust tos savās vīzijās tā, it kā tas jau būtu piepildījies, kļuvis par īstenību. Izbaudiet šo jauno sajūtu!
- Svarīgi ir šo dienu pavadīt pozitīvisma gaisotnē, nekādā gadījumā nepieļaujot negatīvu jūtu un emociju iekļūšanu jūsu apziņas laukā. Kā jau tika minēts, visdrošāk to ir pavadīt meditācijās, jo tādā veidā visilgstošāk ir iespējams savas sajūtas noturēt svētlaimes stāvoklī, kādā ir visvieglāk materializēt domas.
8, kas ir arī mīlestības skaitlis, apliecina, ka pozitīvas pārmaiņas var notikt tikai tad, ja spēsim vibrēt smalkāk, augstāko spēku frekvencē. Kā paši iegriezīsim enerģiju un, protams, cik mums to atļaus, tā arī būs. Jo par ciparu 8 mēs sakām, ka tas ir “ar Dievu uz pusēm”.
Lai izdodas īstenot visas labās domas, kas vibrē tīras mīlestības frekvencē!
Autore: Vineta Riekstiņa
Kā izskaitļot savu naudas kodu?
Nauda – tas ir svarīgs temats, kas interesē ikvienu, tādēļ visos laikos ar to ir nodarbojusies arī numeroloģija.
Kāpēc pie viena cilvēka nauda nāk viegli, no
malas izskatās, ka viņš pat neko tādu īpaši savādāku kā citi nedara, bet citiem
ir īpaši jānopūlas, lai nopelnītu, kā dzird bieži sakām, “sūri, grūti jāstrādā, lai izdzīvotu”.
Cipari, ko var iegūt no cilvēka dzimšanas datiem un kas ir iekodēti vārdā un uzvārdā, atklāj cilvēka uzstādījumus, ieradumus, īpašības, izpratni un redzējumu par dzīvi, par vērtībām. Viens no vērtību ekvivalentiem ir arī nauda. Nauda – tas ir līdzeklis, lai realizētu savus mērķus, nevis pats mērķis. Daudziem cilvēkiem nav izpratnes, ka mūsu pašu īpašības un ieradumi kavē būt veiksmīgiem arī materiālajā pasaulē.
Katram cilvēkam eksistē savi bagātības, naudas kodi, vai arī kodi, kas liecina par naudas trūkumu, neesamību. Tas jau ir iekodēts cilvēka vārdā un dzimšanas datos. Ja cilvēka vārds un dzimšanas dati vibrē naudas vibrācijas frekvencē, tad nauda pie cilvēka atnāk viegli, cilvēks ir veiksmīgs un pašrealizējies. Liktenis viņam sniedz dāvanas, un viņš gūst prieku no tā, ar ko nodarbojas.
Turpretī, ja naudas vibrācijas viņa vārdā un
dzimšanas datos pietrūkst, - cilvēkam nākas ļoti daudz strādāt, kas, diemžēl,
ne vienmēr sniedz gaidīto finansiālo rezultātu. Cilvēkam bieži gadās neplānoti
izdevumi, nav iespējas naudu iekrāt, tādēļ rodas sajūta, ka nauda “izslīd caur
pirkstiem”.
Piedāvājam arī jums izskaitļot savus datus, lai uzzinātu, cik veiksmīgi vai mazāk veiksmīgi cipari ir tajos iekodēti attiecībā uz finansēm jūsu dzīvē. Rezultātu interpretācijā vairāk ir likts akcents tieši uz ciparu finansiālās daļas skaidrojumu, bet nav sniegts skaidrojums, kā ietekmēt, mainīt situāciju.
Vēlos vien piebilst, ka nekas nav jāuztver
fatāli, ka ikvienam no mums ir iespēja savus uzstādījumus mainīt, bet, lai to
izdarītu, ir nepieciešamas zināšanas un izpratne, kādā situācijā cilvēks ir un
ko ar to darīt. Tas ir darbs ar sevi visas šīs dzīves garumā.
Visgrūtākais darbs – tas ir darbs pašam ar
sevi, jo cilvēks ir gatavs darīt visu, lai tikai nebūtu jāpievēršas sev. Bet
tie, kam ir jau izdevies savā dzīvē kaut ko izmainīt, sāk to patiesi novērtēt,
un tas jau kļūst par jaunu ieradumu un dzīvesveidu.
Un tagad pievērsīsimies aprēķiniem,
izskaitļosim savus naudas kodus.
Pirmais jeb
pamata naudas kods ir iešifrēts cilvēka dzimšanas datos. Lai to aprēķinātu, saskaitiet visu
dzimšanas datu rindu un reducējiet to līdz viencipara skaitlim. Izņēmums ir
skaitļi 11 un 22, tos tālāk vairs reducēt nevajag, atstājiet, kā ir.
Piemēram, ja cilvēks ir dzimis 15. 02. 1974,
tad saskaitot dzimšanas datu rindu
1 + 5 + 0 + 2 + 1+ 9 + 7 + 4 = 29 = 11
(iegūto skaitli tālāk vairs nereducē)
Vai arī piemērā: 02. 10. 1967:
0 + 2 + 1 + 0 + 1 + 9 + 6 + 7 = 26 = 8
Otro naudas
koda ciparu iegūst, pārveidojot savu vārdu un uzvārdu ciparos. Sievietēm no sākuma ir jāskatās savs meitas
uzvārds, jo tajā ir informācija par karmu un dzimtas programmām. Katram burtam
izmanto atbilstošo ciparu.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
A |
Ā |
B |
C |
Č |
D |
E |
Ē |
F |
G |
Ģ |
H |
I |
Ī |
J |
K |
Ķ |
L |
Ļ |
M |
N |
Ņ |
O |
P |
R |
S |
Š |
T |
U |
Ū |
V |
Z |
Ž |
|
|
|
Piemēram, Ieva Bērziņa
I |
e |
v |
a |
B |
ē |
r |
z |
i |
ņ |
a |
|
4 |
7 |
4 |
1 |
3 |
8 |
7 |
5 |
4 |
4 |
1 |
No sākuma sasummē atsevišķi vārdu un uzvārdu,
līdz iegūst viencipara skaitli, tad iegūtos rezultātus atkal sasummē līdz
viencipara skaitlim, izņemot, ja summā veidojas 11 vai 22:
Ieva: 4
+ 7 + 4 + 1 = 16 = 7; Bērziņa:
3 + 8 + 7 + 5 + 4 + 4 + 1 = 32 = 5;
Tad vārda un uzvārda summā iegūtos ciparus
saskaita:
7 + 5
= 12 = 3
Tātad, apskatītajos piemēros, ja cilvēks ir
dzimis 15. 02. 1974, tad viņa pirmais naudas kods ir 11, bet, ja dzimšanas
datums ir, kā otrajā piemērā, 02. 10. 1967, tad viņa pirmais naudas kods ir 8.
Otrais naudas kods ir 3, ko ieguvām,
saskaitot no vārda un uzvārda (piemērā - Ieva Bērziņa) iegūto skaitļu rindu.
Pie naudas
kodiem numeroloģijā ir pieskaitāmi cipari 4, 6, 8, 9.
Ja jums ir kaut viens no šiem kodiem – nauda
jums būs. Tas nozīmē, ka jau no dzimšanas jums ir atvērta naudas plūsma. Ja
sekosiet savam paredzētajam dzīves ceļam, mērķim, nauda jums būs.
Ja jūsu kods ir:
4 – Par naudu varat neuztraukties. Lai arī
ienākumi nebūs lieli, bet, toties stabili.
6 – Jums nāksies ilgi un uzcītīgi strādāt,
toties otrajā dzīves pusē jūs varēsiet lepoties ar ievērojamu kapitālu.
8 – Nauda jūs mīl, tā vienmēr atnāk pie jums
lielā daudzumā. Tikai svarīgi ir zināt, ko ar šo naudu darīt, kādam mērķim tā
paredzēta.
9 – Jums vienmēr būs tik daudz naudas, cik ir
nepieciešams, piemēram, konkrētam projektam. Nauda nedrīkst būt kā pašmērķis.
Pie ne - naudas
kodiem numeroloģijā ir pieskaitāmi cipari 1, 2, 3, 7.
Ja jums ir kaut viens no šiem kodiem, tas
nenozīmē, ka jums nebūs naudas, vienkārši, lai tiktu pie naudas un nodrošinātu
savu materiālo pasauli, jums nāksies daudz vairāk strādāt nekā tiem, kam ir
naudas kodi.
Pie
īpašajiem naudas kodiem numeroloģijā – var pieskaitīt 5 un valdošos skaitļus 11
un 22.
5 – Tas ir pārmaiņu cipars. Viss būs atkarīgs
no ceļa, ko būs izvēlējies cilvēks pats. “Visu vai neko”.
11 un 22 – šo naudas kodu īpašniekiem
noteikti ir jāzina savs dzīves ceļš, mērķis, kā arī jāattīstās garīgi, lai
notvertu savu naudas staru.
11 nav naudas skaitlis. Pie šī koda īpašnieka
nauda atnāk otrajā dzīves pusē, ja cilvēks pilda savus dzīves uzdevumus un ir
nodibinājis saikni ar dvēseli.
Skaitļa 22 vibrācijas spēj piesaistīt lielas
bagātības, ja cilvēks iemācīsies izmantot savu jaudīgo potenciālu un sekos
savam noliktajam dzīves ceļam. Pretējā gadījumā cilvēka dzīvē var notikt
nepatīkami, pat traģiski notikumi.
Ja jūsu
datos un arī matricā nav 4, 5, 6, 8, 9, par ko tas liecina.
Ja nav 4 – cilvēkam var nākties sastapties ar
materiālām grūtībām, ar grūtībām naudas piesaistīšanā. Pietrūkst enerģijas
mērķu sasniegšanā.
Ja nav 5 – cilvēkam ir grūti atklāt un
izpaust savus talantus. Viņš nespēj pilnā mērā sevi parādīt, lai viņu ievērotu
citi.
Ja nav 6 – cilvēkam nākas sastapties ar
naudas grūtībām, viņš pienācīgi nenovērtē savu darbu, nespēj paprasīt pienācīgu
atalgojumu par savu darbu, viņam ir zems pašnovērtējums.
Ja nav 8 – vispār ir grūtības ar naudu. Rodas
tāds iespaids, ka nauda apiet cilvēku ar līkumu.
Ja nav 9 – dzīvē nav augstāko spēku
aizsardzības, bieži gadās nepatikšanas. Gadās naudas grūtības un neparedzēti
izdevumi.
Visnaudīgākie
kodi.
Pie visnaudīgākajiem kodiem var pieskaitīt
tādas skaitļu kombinācijas kā
88, 48, 68, 89.
Pie naudīgākajiem kodiem var pieskaitīt
naudas ciparu kombinācijas ar 5:
45, 56, 58, 59.
Rakstu
sastādījusi Vineta Riekstiņa
Izmantoti materiāli no: tvkoh.com
Ko var uzzināt, izmantojot numeroloģiju?
(Autore: Inguna Balgalve)
Kad esi jauns, šķiet, ka viss ir iespējams. Taču, gadiem ritot, saproti, ka ne gluži viss tev ir pa spēkam. Tad bieži rodas jautājums - kāpēc citi var to, ar ko tu netiec galā. Ir cilvēki, kas sāk meklēt atbildes uz šiem jautājumiem, bet ir arī tādi, kas nolaiž rokas un samierinās, visu noveļot uz likteni. Bet vai liktenis ir vainīgs, ja pats sevi neesi iepazinis un izpratis. Par to, ka arvien biežāk cilvēki grib izprast, kas notiek ar viņiem un viņu dzīvi, liecina bagātais dažādu sevis pilnveidošanas un pašizaugsmes kursu piedāvājums.
Man uz šiem jautājumiem atbildes palīdzēja atrast astroloģija un numeroloģija. Abas šīs mācības jau izsenis ir palīdzējušas gan karaļiem, gan karavadoņiem, valstu vadītājiem un daudzām slavenām personām. Agrāk šīs zināšanas izmantot savā labā varēja atļauties tikai retais, tagad tās ir pieejamas brīvi. Svarīgākais ir izvēlēties sev par konsultantu vai skolotāju to cilvēku, kurš labi pārzina šīs sfēras.
Numeroloģijā un astroloģijā tiek izmantoti cilvēka dzimšanas dati, kurus izanalizējot pēc speciāli izstrādātām programmām var noteikt cilvēkam piemītošās rakstura īpašības, psihoemocionālo stāvokli, veselības stāvokli, labvēlīgākos vai saspringtākos dzīves posmus, kad kaut ko uzsākt vai gluži pretēji - labāk nogaidīt, attiecību jautājumus u.tml. Ir jautājums – ir atbilde. Astroloģija informācijas iegūšanai izmanto Saules sistēmas planētas un to savstarpējo mijiedarbību, numeroloģijā izmanto ciparus, kur katrs atbild par konkrētām īpašībām. Nelielam ieskatam zemāk var iepazīties ar to, kādu informāciju numeroloģijā sniedz dzimšanas dati.
Cilvēka dzimšanas datu nozīme numeroloģijā

Tālāk noskaidrosim, kādu informāciju par cilvēku sniedz viņa dzimšanas dati.
Pagātnes sadaļa ir no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadiem. Šeit cilvēks dzīvo ar to enerģiju un tiem vērtību kritērijiem, ar kādiem pasaulē ieradās. Tajā pašā laikā cilvēks aug un attīstās šajā vidē, un mācās iekļauties dzīves ritmā. Kamēr cilvēks cenšas izprast un apgūt konkrētās vides likumus un iespējas, viņš ir atkarīgs no sabiedrības uzspiestajām normām. Teikt, ka tas, ko viņš dara, ir viņa paša brīva izvēle, diez vai varēsim. Kad bērns piedzimst, viņš ir atkarīgs no vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, pasniedzējiem, vēlāk - no darba devējiem un sabiedrības noteiktajiem likumiem, kā arī zināmu laiku pats no saviem mazajiem bērniem. Tāpēc teikt, ka līdz aptuveni 36 gadu vecumam cilvēks brīvi var darīt ko grib, būs pagrūti. Viņš vairāk ir izpildītājs, nekā noteicējs. Laika periodā no 28 gadiem līdz 36 gadiem cilvēkā pirmo reizi mainās vērtību kritēriji. Tas nozīmē, ka tās vērtības, kas bija svarīgas līdz šim, kļūst mazāk svarīgas, bet citas vērtības izkristalizējas un kļūst prioritāras.
Ap šo vecumu sāk veidoties arī pirmās paaudžu nesaskaņas. Kāpēc? Cilvēkam ir trīs ķermeņi vienlaicīgi: fiziskais, sajūtu un domu ķermenis, kuri katrs dzīvo savu dzīvi ar savām vajadzībām. Šajos trīs dzīves ciklos katram ir sava noteicošā loma.
Vecumā no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadu vecumam noteicošā loma ir fiziskajam ķermenim, tas ir, cilvēka rīcībai un spējai sasniegt savus mērķus. Vecumā no 37 gadiem līdz aptuveni 72 gadiem noteicošā loma ir sajūtu ķermenim, tad cilvēks dzīvo pats sev, un pēc 72 gadu vecuma noteicošā loma ir domu ķermenim, - cilvēks dzīvo, lai dzīves laikā iegūto gudrību nodotu sabiedrībai un jaunajai paaudzei.
Līdz ar to paaudžu nesaskaņas rodas tieši šī principa dēļ, jo ap 36 gadu vecumu un 72 gadu vecumu cilvēkā mainās vērtību kritēriji un prioritātes. Apkārtējie, kam nav zināms šis dabas cikliskums, ir neizpratnē par to, kas notiek ar cilvēku, un kāpēc ierastos apstākļos viņš uzvedas tik atšķirīgi. Tie cipari, kas atrodas Dzimšanas datu Pagātnes sadaļā, parāda, kādas vērtības cilvēkam būs dominējošās līdz 36 gadu vecumam.
Nākotnes sadaļa norāda, kādas būs noteicošās prioritātes cilvēkam pēc 36 gadiem. Cipari, kas atrodas šajā sadaļā, norāda, ko cilvēks vēlēsies sasniegt pats un kādai sabiedrības daļai pievienosies. Nākotnes cipari tiek analizēti kopā ar Tagadnes cipariem.
Tagadnes sadaļas cipari norāda uz rakstura īpašībām, kuras cilvēkā ir dominējošās. Tās tad viņš arī izmanto savu mērķu sasniegšanai. Šīs īpašības vairāk vai mazāk, bet izpaudīsies visā dzīves garumā.
Arī pats cilvēks pasauli uztver trīs daļās: Es pats, Es un mani tuvākie cilvēki, Es un sabiedrība, vai arī - Es, Es un Daba, Es un Visums. Cilvēka dzīves struktūra ir uzbūvēta tā, ka cilvēks var dzīvē virzīties tālāk, ja ir izprasts katrs no līmeņiem un iemācītas tās lietas, kas katrā līmenī ir jāapgūst. Tas ir tāpat kā skolā - no sākuma - sākumskola, pēc tam pamatskola un visbeidzot - vidusskola. Tālāk izglītoties vai nē, tas jau ir katra paša ziņā. Tāpat arī ir dzīvē, kur vispirms cilvēkam ir jāiemācās saprast to, ka viņš ir tāds, kāds viņš ir, un pārējie ir tādi, kādi viņi ir. Katrs cilvēks ir ar savu DNS kodu, tāpat katrs cilvēks ir ar savu uzvedības un motivācijas kodu, ko saņem piedzimstot. Šī informācija ir ierakstīta ikviena dzimšanas datuma, mēneša un gada ciparos. Jums gribas oponēt un teikt, ka zināt cilvēkus, kuri dzimuši vienā dienā vai ir dvīņi, bet viņu dzīves ir atšķirīgas. Ja mēs cilvēkus sauktu pēc viņu dzimšanas datu cipariem un vietas nosaukumus, kurā cilvēks dzīvo, arī apzīmētu ar cipariem, tad daudzu cilvēku dzīves būtu līdzīgas. Bet, kamēr mēs bez dzimšanas datiem cilvēkam piešķiram vēl papildus kodu, ko saucam par vārdu, uzvārdu, tikmēr šo cilvēku dzīves stāsti atšķirsies.
Zemāk skaidrojums, no kā sastāv cilvēka individuālais kods.
1. Dzimšanas dienas datums – rakstura īpašības, kādas mūsos redz apkārtējie cilvēki, bet tas nebūt nenozīmē, ka mēs tādi esam. Mēs tikai tā uzvedamies.
2. Dzimšanas dienas mēnesis - uzvedības motivācija. Sajūtu stāvoklis, kas ļauj mums justies novērtētiem un vajadzīgiem.
3. Dzimšanas dienas gads – cilvēki, kurus mēs izvēlamies par draugiem, pamatojoties uz to, ka viņu dzīves vērtību kritēriji sakrīt ar mūsu vērtību kritērijiem. Cipari, kas veido gada skaitli, parāda tās rakstura īpašības, kādas mēs gribam redzēt sev apkārt esošajos cilvēkos. Draugus mēs varam izvēlēties, bet radi ir radi, tāpēc ne vienmēr ar radiniekiem izveidojas labas attiecības. Tas ir ļoti labi novērojams skolas laikā.
4. Cilvēka vārds – tam cilvēka dzīvē ir divas nozīmes. Pirmā – tas kā pats cilvēks sadzīvo un jūtas ar šo doto vārdu (tas ir atkarīgs no tā, vai cilvēka vārda cipari ir harmonijā vai disharmonijā ar viņa dzimšanas datiem). Otra nozīme – kā apkārtējā sabiedrība uztver un izturas pret šī vārda skaņas vibrācijām, tāpēc, ka sabiedrība nepazīst pašu cilvēku, bet tā uztver vārda skanējumu, kas tāpat kā jebkura cita skaņa izsauc cilvēkā sajūtas un emocijas. Tāpēc nereti var dzirdēt, ka par viena vārda īpašniekiem saka, ka visi viņi ir gandrīz līdzīgi pēc rakstura vai uzvedības. Tomēr tas ir tikai virspusējs spriedums.
5. Cilvēka uzvārds – piešķir cilvēkam pārmantoto dzimtas enerģiju, kura ir veidota un kopta no paaudzes uz paaudzi. Parasti cilvēkam lielākā mērā piemīt šīs dzimtas spēcīgākās pozitīvās un arī negatīvās īpašības.
6. Enerģijas līmenis – norāda uz dominējošām pamatvērtībām cilvēka dzīvē. Tā ir vērtību prizma, caur kuru, cilvēks lūkojas uz ārpasauli, noteikdams savas dzīves prioritātes. Jo lielāka atšķirība enerģiju līmeņos divu vai vairāku cilvēku starpā, jo mazāk ir kopēju interešu un atšķirīgāki pasaules redzējumi.
Numeroloģijas matrica
Numeroloģijas matricā esošo ciparu daudzums katrā rūtiņā nosaka cilvēkam piemītošo konkrētā cipara raksturojošās enerģijas daudzumu. (Piemēram: 1. rūtiņā – līdera iezīmes, 2. rūtiņā – pacietības potenciālu, 3. – kā cilvēks spēj uztvert informāciju utt.)
Matricā tiek ievietoti visi cipari (izņemot enerģijas līmeņa ciparus), kas iegūti, nosakot pagātnes, tagadnes un nākotnes ciparus.

Kā sastādīt savu numeroloģisko matricu pēc Pitagora sistēmas
Apskatīsim, kā tika sastādīta patrica, kas redzama šajā
piemērā, ja cilvēks dzimis 25.03.1951.
1.
Vienmēr tiek izmantots tikai konkrēts pieraksts – datums,
mēnesis, pilns gads.
2.
Lai iegūtu nākotnes kodu, tiek saskaitīti visi dati,
iegūstot kopsummu:
2 + 5 + 0 + 3 + 1 + 9 + 5 + 1 = 26
3.
Iegūto rezultātu reducē tikai vienu reizi: 2+6=8.
Vēl summā var būt 10, 11 vai 12, tos vairs nesaskaita, tā arī paliek (tas
ir, ja piemēram, kopsumma būtu 39, tad 3 + 9 = 12).
4.
Iegūtā kopsumma un reducētais skaitlis tad arī ir nākotnes kods. Šajā gadījumā tas ir 268.
To raksta vienmēr konkrētā vietā, kā redzams augšējā paraugā.
5.
Pagātnes
kodu iegūst, no kopsummas, kas tika
saskaitīta 2. darbībā, atņemot dzimšanas
tatuma 1. cipara divkāršu reizinājumu. Ja 1. cipars ir “0”, tad tiek
atņemts 2. cipara divkāršs reizinājums. (Šajā gadījumā 26 – 2*1=26-2=22.)
Iegūto rezultātu saskaita. (Šajā gadījumā 2 + 2 = 4) è iegūst pagātnes kodu 224, kuru pieraksta, kā
augstāk redzams.
6. Ja, saskaitot pagātnes kodā atkal tiek iegūts 10, 11 un 12, tad tos tā arī atstāj. Pagātnes kods vienmēr būs mazāks nekā nākotnes kods.
7. Kad tas ir paveikts, tad saskaita, cik ir ciparu visā iegūtajā kodā (gan augšējā, gan apakšējā rindiņā), neskaitot nulles (“0” nav cipars, tas ir simbols). Augšējā labajā stūrī kvadrātiņā ieraksta iegūto rezultātu, kas šajā piemērā ir 13 (skatīt – augstāk, Enerģijas (apziņas) līmenis 13) .
13 |
8. Pēc šī cipara, kas iegūts 7. darbībā - (šajā piemērā13) - mēs pārbaudām, vai esam visus cipariņus ierakstījuši matricā pareizi. Matricā, ko apskatījām kā piemēru, kopā ir jābūt ierakstītiem 13 cipariem.
Lai veiksmīgs sevis izzināšanas ceļš!