Padziļinātās numeroloģijas mācību programmas

nodarbības jūnijā:

19. nodarbība - 08.06.2022. - Dzimšanas dati kāršu kavā. Psiholoģiskais portrets.

Agrāk okulto zināšanu glabātāji parastās spēļu kārtis izmantoja, lai ar simbolu palīdzību nodotu vēstījumu, kas nebija svešiem jāzina. Parastajiem cilvēkiem tās bija kārtis izklaidei, un viņi pat nenojauta to slēpto nozīmi. Šajā nodarbībā iepazīsimies ar spēļu kāršu ezotērisko nozīmi.

20. nodarbība - 15.06.2021. - Dzimtas uzdevuma noteikšana Pitagora numeroloģijā.

Katram mums interesē, kādas rakstura īpašības mēs esam mantojuši no saviem vecākiem un kādas piemīt mums pašiem. Šajā nodarbībā ielūkosimies sistēmā, kas runā par dzimtas enerģiju likumsakarībām un noskaidrosim, ko esam mantojuši pa tēva un ko - pa mātes dzimtas līniju.


Papildus informāciju var atrast:


Spied šeit

No 07.10.2021 - jauns semināru cikls "ZEMAPZIŅAS PSIHOLOĢIJA"!

Nodarbības tiek veidotas tā, lai var pieteikties uz visu ciklu kā vienotu kursu, vai arī apmeklēt tikai atsevišķas tēmas. Nodarbības notiks gan klātienē, ievērojot tā brīža atbilstošos noteikumus, gan arī tiešsaistē. Visiem dalībniekiem kādu laiku būs pieejams ieraksts.

Nodarbības ir sadalītas vairākos blokos:

Materiālā pasaule un cilvēka ārējā tēla nozīme mērķa sasniegšanā.

(6 semināru bloks)

16.(1.) nodarbība - 09.06.2022. Vesels ķermenis – panākumu "stūrakmens". Sava "Es" tēla nozīme. Prasme sarunāties.

Vizuālais izskats atspoguļo cilvēka pašsajūtu un nosaka komunikācijas atmosfēru. Šajā nodarbībā runāsim par ķermeņa valodu, kuru var izmantot kā neverbālu līdzekli komunikācijā.

17.(2.) nodarbība - 16.06.2022. Sava laika plānošana. Paškontrole. Pašanalīze.

Nodarbībā runāsim par cilvēka bioloģisko diennakts ritmu, kā to efektīvi izmantot labu rezultātu gūšanai un mērķu sasniegšanai. Noskaidrosim kāpēc ir svarīgi plānot laiku un, ko nozīmē – būt sava laika un dzīves noteicējam.

Papildus informāciju var atrast:

Spied šeit